banner851

banner614

AK PARTİ TAM KADRO TOPUK'TA!

Ak Parti tam kadro Topuk’ta toplandı. Basının çağrılmadığı toplantı “erken seçime hazırlığı” şeklinde yorumlandı.

banner619
Siyaset 07.08.2015, 21:14
2845
AK PARTİ TAM KADRO TOPUK'TA!
AK Parti’nin; İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce milletvekilleri, il ve ilçe belediye Başkanlarının tam kadro katılımıyla Kaynaşlı’daki Topuk Yaylası’ndaki Fenerbahçe tesislerinde istişare toplantısı düzenlediği öğrenildi. Toplantıda, Düzce ili ile ilgili yatırımlar, projeler ve hizmetler masaya yatırıldı.
Akşam saatlerinde yapılan toplantı ile ilgili basına haber verilmedi. Hükümet kurulması için gerekli olan 45 günlük sürenin dolmasına kısa süre kala, koalisyon umudunun azaldığı AK Parti'de, düzce teşkilatının yaptığı gözlerden uzak toplantı erken seçime hazırlığı düşüncesine yol açtı.AK Parti Düzce İl Başkanlığı koordinatörlüğünde genişletilmiş istişare toplantısına AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin başkanlığında Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, İl, ilçe ve belde başkanları, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Durmuş Arslan, İl Genel Sekreteri Muharrem Tozan’ın ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerinin katıldı. İstişare toplantısında, her belediye başkanı kendi ilçesi ve beldesi hakkında yatırımlar ve hizmetleri anlatırken, il genelindeki sorunlar görüşülerek merkezi yönetim noktasında yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
İstişare toplantısı hakkında konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, toplantının çok yararlı ve verimli geçtiğine vurgu yaptı. Keskin, “ Düzce Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve İl Özel İdaremizin yaptığı çalışmalar ve yaşanan sıkıntılar ile ilgili görüşmeler yaptık. Düzce’mize en iyi hizmeti getirmek için çalışmalarımızı yapıyoruz. İlimiz genelinde hayata geçirilen ve geçirilecek olan projeler hakkında da fikirlerimizi masaya yatırdık. Bu bağlamda çok iyi bir toplantı oldu. Kimsenin şüphesi olmasın ki AK Parti Düzce Teşkilatları, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız Düzce’mizi daha da ileriye götürmek için çalışıyor” ifadelerinde bulundu. İstişare toplantısı her ay mutat bir şekilde gerçekleştirileceği de belirtildi.  
Yorumlar (12)
düzceliLER SİVİL TOPLUM Ö 6 yıl önce
FB AK PARTİ MAÇI PAZAR SAAT 14 TE. SAAT KULELERİNE KİM GÖZ YUMDUYSA HEPSİNİ KULENİN TEPESİNE OTURTCAKSINKİ AKILLARI BAŞLARINA GELSİN.
düzceli 6 yıl önce
görüntü var icraat yok...Düzceli olarak düzceden utanıyorum yabizim diğer illerden tek farkımız Düzceli milletvekillerimizin hep cebini düşünmesi...düzce sağlıkta eğitimde sosyal tesis iş imkanı açısından sınıfta kaldı geçme imkanıda yok bence
Abbas 6 yıl önce
''Yolcudur Abbas Bağlasan durmaz!!!) ...13 yıldır hiçbir icraat yok, pardon Audi ve 4*4 ler hariç... Amma yol göründü. İnşallah Millet bu durumdan kurtulacak...Haydi Abbas vakit tamam.......
turan 6 yıl önce
topuk yaylasına kadar düzcede yer kalmadı tabi. dediler hem yeni arabaları deneriz hem de biraz tıkınır döneriz. bi de basına demeç veririz bişey yapacakmış gibi. erken seçimde hooop 3-0. ama başbakan bizim 4. vekilimiz sıkıntı yok.
vatndaş 6 yıl önce
bize çalışmıyorlarya kendilerini çalşmaya devam ne yaptılar düzce için
vatandaş 6 yıl önce
il başkanı çok çalışıyor baksanıza düzce ye ne kadar cok hizmet gitiriyor nazar neymeş inş söyleyin bakalım düzce icin şimdiye kadar ne yaptınız yazıklar olsun size sadece leleşe audi a8 aldırdınız suriyiyeliri doyurmaktan başka şecimde görüşürüz
Erol c ye 6 yıl önce
Seni sonuna kadar destekliyorum kardeşim.Reno 21 e binecek halleri yok ya jip e de binmesinler.Hepsine birer A8 LONG yakışır.Hepsi koskoca belediye başkanı.Makam arabası iyi olursa hizmette gelir. Bak Düzce ye a8 long var iki tane saat kulemiz geldi.
ak genç 6 yıl önce
Gözlerim yaşardı vatan için canla başla calıyorsunuz allah yolunuzu açık etsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın