banner851

banner614

AK PARTİ’DE BEKLENEN DEĞİŞİM

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları Başkanı olarak Genel Merkezde yapılan istişareler sonucunda Güler Güneş’in Kadın Kolları Başkanı olarak atandığını açıkladı

banner846
Siyaset 10.11.2017, 18:00 11.11.2017, 19:43
3469
banner844

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığına mevcut yönetimdeki Dış İlişkiler Birim Başkanı Güler Güneş atandı. Kadın Kolları Başkanı olmak için AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ile geçtiğimiz hafta 3 aday görüşmeye çağrılmıştı. Genel Merkezin yaptığı istişareler sonunda Güler Güneş ismi başkan olarak belirlendi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları Başkanı olarak Güler Güneş’in atandığını belirterek, “ Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı teşkilatlardaki yenilenme ve tazelenme hareketi olarak birçok ilçemizde yönetimlerimizi yeniledik. Ardından da gençlik ve kadın kollarımızda da yenilenme çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda göreve geldiğimiz günden bu yana yanımızda olan, destekçimiz olan ve geçirdiğimiz tüm seçimlerde bize çok büyük katkıları olan başta Sebahat Uçar ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.

Bu yönetim içinde başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan, sivil toplum kuruluşu geçmişi olan ve yeni vizyonu ile partimizi ve ilimizi daha yukarılara çıkabilecek olan Güler Güneş’in Kadın Kolları Başkanı olmasına Genel Merkezimizle yaptığımız istişareler neticesinde karar verildi. Bu meşakkatli ve kutlu yolda başarılı olacağına inancım tamdır. Rabbim Güler Çakıroğlu Güneş’e yardımcısı olsun” ifadelerinde bulundu.

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (26)
Aziz 4 yıl önce
Hemen klavyeşörler yine bilip bilmeden fırsat vermeden eleştiriye başlamışlar, bu hızınızı daha iyi şeylerde görseydik toplumsal aydınlanmaya çoktan ulaşmıştık vesselam..
düzceli 4 yıl önce
yine muhteşem bir seçim eğitimi birikimi vizyonu kültürüyle partisine ve düzceye katkısı olmayacak bi isim daha.belediyede boşalan kadroyada eklendimi tamam
nsm 4 yıl önce
simdi ne yapacaksin? bize gelip, fetö ile beraber yürüyüp darbe yaptirdik, orduyu lagvettik, ohal'i getirdik, yolsuzluklara zirve yaptirdik, teröristle masaya oturduk veeee Atatürk'e hakaret ettik ama simdi Atatürk'cü olduk mu diyeceksin?
GÖLYAKA DA DEĞİŞSİN 4 yıl önce
GÖLYAKA DA LEYLA ERSOYU DEĞİŞTİRİN, PARTİ ADINA DEĞİL SADECE KENDİ REKLAMININ PEŞİNDE, GÖLYAKADA BAŞKA KADIN YOKMU ÜYELERİN İÇİNDE BAŞKAN OLACAK ACABA.
ESRA AYDOĞAN 4 yıl önce
bilip bilmeden yazmayın güler hanım eskiden beri siyasetin içinde ve gerçekten hak ettiği yerde Düzce akp teşkilatında bu yeni oluşumu çok beyendim mal varlığına da gelince güler hanımı eskiden beri çok iyi tanırım gercekten ezbere yazıyosu
vatandaş 4 yıl önce
Bu kişinin partiye üye olmadan önceki mal varlığına bir bakın bir de şimdiki haline. Akilalmaz bir bir fark var. Bu kişiyi bir de başkan yaptıysanız vaaahh vaaahhh vah. Bir aile 2-3senede evler arabalar ozel okullar alack hale nasıl gelir.
DEMOKRAT 4 yıl önce
Hayranım sizin demokrasi anlayışınıza. Karpuz seçer gibi seçim yapıyorsunuz. Bu mu omu derken biri bu olsun o oluyor.
Sabahat Götürrr 4 yıl önce
eskisi hakkı olmayan maaaşlar aldı fazla bile kaldı orda ayıp ayıp..bizim vatandasın devletin parası bunlar ..değişiklilmiş insanlarda saf bunlara oy veriyo..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın