banner614

AK PARTİ’DE GÖZE ÇARPANLAR

banner619

Ak Parti’de uzun süredir yapılan etkinliklerde ve toplantılarda yer almayan eski İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, partisinin dün düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Kaşıkoğlu’nun sahadayken partinin hemen hemen bütün programlarına katılan 23.Dönem Milletvekili Celal Erbay ise Hac vazifesi nedeniyle bayramlaşmaya katılamadı.

banner846
Siyaset 26.09.2015, 12:21
1053
AK PARTİ’DE GÖZE ÇARPANLAR
banner844
Ak Parti’de 4 Ocak’ta yapılan 5. Olağan Kongreyle İl Başkanlığını Hikmet Keskin’e devrettikten sonra 7 Haziran genel seçimleri için Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusu yapan fakat listede yer almayınca uzun süredir parti programlarından uzak kalan eski İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, dün partisinin düzenlendiği bayramlaşma programına yer aldı. Kaşıkoğlu’nun programda yer alması kadar dikkat çeken bir başka nokta da partinin hemen hemen bütün programlarına katılan 23.Dönem Milletvekili Celal Erbay’ın bayramlaşma merasimine katılmaması oldu. Erbay’ın Hac vazifesini yerine getirmek üzere Mekke’ye gittiği öğrenildi. 24.Dönem Milletvekili İbrahim Korkmaz da partisinin programlarına katılmaya devam etti.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (3)
partililer 6 yıl önce
fevainin olduğu yerde biz yokuz bunu beyninize sokun
yığılca 6 yıl önce
adamsın
tertemiz piru pak siyaset 6 yıl önce
Kaşıkoğlu ve yolsuzlukla suçladığı keleş yan yana aynı karede işte akpdeki siyasetin kalitesi temizliği ve inandırıcılığı.Ondan sonra niye bu ülke bi halt olmuyo nedeni belli değilmi?
16°
parçalı bulutlu