banner851

banner614

Ak Parti'de iki toplantı bir arada...

banner619

Ak Parti Düzce İl Teşkilatı Temmuz ayı Yerel Yönetimler ve İl Danışma Toplantısı yapıldı.

banner846
Siyaset 12.07.2008, 16:08
200
Ak Parti'de iki toplantı bir arada...
banner844

AK Parti 'nin Temmuz ayı Yerel Yönetimler ve İl Danışma Toplantısı yapıldı. Toplantıya Ak Parti Düzce Milletvekilleri Yaşar Yakış, Celal Erbay ve Metin Kaşıkoğlu, Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Nusret Bayraktar, Ak Parti Düzce ilçe teşkilatı ve çok sayıda parti üyesi katılırken bazı Ak Parti İlçe Başkanları ve bazı ilçe belediye başkanlarının toplantıya katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

İlginin az olduğu toplantıda açılış konuşmasını yapan Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Nusret Bayraktar, Ak Parti'nin kapatma davasına değinerek kapatmanın ancak halkın gönlünde olabileceğini dayatmalarla Ak Parti'nin kapatılamayacağını ifade etti.

Ak Parti Düzce Milletvekili Yaşar Yakış ise Ak Parti'nin kapatılma sürecine değinerek bu konuda Avrupa'daki ülkelerde izlenimlerde bulunduğu ama oradaki ülkelerin bile bu durumu şaşkınlıkla karşıladığını belirtti. Yakış, bu durumun nedenini ise Avrupa Ülkelerinde büyük bir oran farkıyla iktidara gelen bir partinin kapatılması gibi bir konunun söz konusu olmamasına bağladı.

Düzce'nin eğitimde geldiği noktaya değerlendiren Ak Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay'da Düzce'nin eğtiim konusundaki başarısının kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdi.

Ak Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ise seçimler öncesi Düzce'nin sağlık ve eğitim gibi iki ciddi sorunu olduğunu ama yapılan uğraşlar ve çalışmalar neticesinde bu sorunlardan biri olan eğitimde Düzce'yi hak ettiği mevkiye getirdiklerini ifade etti. Kaşıkoğlu, diğer bir sorun olan sağlık konusunda da yapılan çalışmalarla gözle görülür bir düzelme olduğunu belirtti.

Ak Parti Düzce İl Başkanı Fevai Arslan'da yerel yönetimler olarak üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini ifade ederek önümüzdeki yerel seçimlere az bir süre kala hizmetlerine devam edeceklerini söyledi.

Yorumlar (0)
22°
hafif yağmur