banner851

banner955

AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI SÜRÜYOR…

AK Parti’de ilçelerde devam eden kongre heyecanı sürüyor. Bugün yapılan AK Parti 7. Olağan Gümüşova İlçe Kongresi’nde mevcut başkan Özgür Ören, yeniden başkanlık görevine getirildi.

Siyaset 06.09.2020, 16:36 06.09.2020, 16:41
2112
AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI SÜRÜYOR…

AK Parti Gümüşova 7. Olağan Kongresi bugün Gümüşova Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Kongrede Koronavirüs salgınına karşı yoğun güvenlik önlemleri alınırken, gelen davetli ve delegeler ateşleri ölçülerek kongrenin yapıldığı salona alındı. Kongrede ayrıca oturma alanları sosyal mesafe kuralına göre ayarlandı.

Tek liste ile gidilen AK Parti Gümüşova 7. Olağan Kongresine Koordinatör Milletvekili İbrahim Aydemir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti eski Milletvekili Celal Erbay, Kadın Kolları Başkanı Gönül Ekiz Asuk, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve delegeler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrenin açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yaptı. Keskin, AK Parti olarak her zaman mazlumun yanında olduklarını kaydederek, pandemi sürecinde yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgiler sundu. Pandemi dönemi boyunca, dar gelirli vatandaşların ve esnafların yanında yer aldıklarını belirtti.

Keskin’in konuşmasının ardından tek liste ile gidilen kongrede, mevcut İlçe Başkanı Özgür Ören, yeniden başkanlık görevine seçildi.  

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (6)
hasan yılmaz 2 yıl önce
ne heyecanı millet artık heyecansız
Nerde vefa 2 yıl önce
Bir önceki belediye başkanını oturttukları yere bakın? Bu kadar vefalısınız.
kaa 2 yıl önce
Allah rızası için zabıta polis bekçi şu maskesiz gezenlere ceza yazın hepimizin yaşlısı var biz dikkat ediyoruz milletin umurunda değil bankada daraldım diye çıkaran insan vardı şaka gibi
Ak ak ak 2 yıl önce
Ak parti artık bitiyor....bir ak partili olarak üzülüyoruz...lutfen reisin misyonunu benimsemis chp kökenli mhp kökenli olmayan yöneticiler ile yola devam edwin.ak parti mhp chp karışımı olmus
akpli 2 yıl önce
bazi haberlerde sosyal mesafe diye haber yapiyorsun ak parti kongrelerinde sosyal mesafe olmuyor bunlari haber yapmiyorsunuz kisi ve partiye gore degisiyormu ?
Gümüşovalı 2 yıl önce
Helal olsun Özgür Başkan Rabbim Çıktığın bu kutlu yolda muvaffak eylesin. Allah yar ve yardımcın olsun. Gümüşova seninle Başkan.
13
açık