banner851

banner614

AK PARTİ’DE SEÇİM STARTI

banner619

AK Parti’de milletvekili adaylarının belli olmasının ardından adaylar çalışmalarına başladı. AK Parti 2. sıra milletvekili adayı Ayşe Keşir ve 3. sıra milletvekili adayı Numan Çabuk çalışmalar kapsamında işyerlerini gezdi. Fahri Çakır ise Ankara’daki programları nedeniyle seçim startına başlayamadı.

banner846
Siyaset 23.05.2018, 18:00 23.05.2018, 18:15
3677
AK PARTİ’DE SEÇİM STARTI
banner844

Partilerin 24 Haziran seçimleri için milletvekili adayları belli olurken AK Parti’de aday olan Ayşe Keşir ve Numan Çabuk seçim çalışmalarına başladı. Keşir, Cedidiye Mahallesi’ndeki, Çabuk ise Rasim Betir Paşa Bulvarı’nda esnafları ziyaret etti. Adaylara ziyaretleri sırasında Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile mahalle muhtarları, parti gençlik ve kadın kolları üyeleri ile çok sayıda parti üyesi katıldı.

Vekil adaylarını karşılarında gören bazı esnaflar ile bazı vatandaşlar yaşadıkları sıkıntıları da dile getirirken Rasim Betir Paşa Bulvarı’ndaki bir esnaf çalıştıkları 8 şirketin yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle dükkanlarını kapattıklarını ve bu konuda çok sıkıntı çektiklerini söyledi. Cedidiye Mahallesi’nde bir vatandaş ise uzun yıllar iş bulamadığını, bu konuda eski belediye başkanı Mehmet Keleş ve vekil danışmanlarıyla defalarca görüştüğünü ama bir sonuç alamadığını söyledi. Vekil adayları ise sorunlarla yakından ilgilenerek çözüm bulmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.“Toplantımızı yaptık ve sahaya çıktık”
Geziler sırasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Ay partisiyle birlikte seçim çalışmalarına katıldığını dile getirerek,

“Bütün partilerde olduğu gibi AK Parti’de de adaylar belirlendi. Biz hemen toplantımızı yaptık ve sahaya çıktık. Üç gruba ayrılıp şehrimizin mahallelerini, caddelerini geziyoruz. Şu anda Doktor Numan Beyle mahalleyi gezerek esnafımızın sorunlarını dinliyoruz, çözüm arıyoruz. Halkımızdan çok iyi tepkiler alıyoruz. Büyük çoğunluğu yeniden AK Parti diyor. Çalışmalarımıza başladık, hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.


“Bir bakan üç vekil, hedef yüzde 81”
AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Numan Çabuk ise yaptığı açıklamada,

“Partimizin talimatıyla yollara çıktık. Aldığımız tepkiler gayet olumlu. Bugün çalışmalara başladık ve inşallah 24 haziran’a dört sıfır olarak çıkacağız. Gençlik kollarımızın ürettiği bir sloganımız var. Bir bakan üç vekil, hedef yüzde 81 inşallah bunu başaracağız. Bizimkisi hizmet sevdasıydı. Geçen dönemde aday adayı olmuştuk. Bu sefer aday olmak nasip oldu. üzerimizde büyük bir yük hissediyoruz ama teşkilatlarımızla birlikte bu yükü kaldıracağız” ifadelerini kullandı.“Her hafta sonu sahalarda olan bir vekilim”
Cedidiye Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret eden Keşir ise ziyaretlerden sonra yaptığı açıklamada,

“Hem partimizin hem parti teşkilatımızın kurumsal seçim çalışmaları var. Bugün onun startını verdik. Ekiplerimizle birlikte sahadayız. Zaten üç buçuk yıl içinde ben her hafta sonu sahalarda olan bir vekilim. Biz kurumsal seçim çalışmaları kapsamında hiçbir eksik bırakmamak için bugün seçim çalışmalarına başladık”  ifadelerine yer verdi.


Haber: M.AYDIN

Yorumlar (65)
konuralp esnaf 3 yıl önce
imf ye borç verir hale geldik ülkenin durumuna bak insanları hepten enayi yerine koyuyorsunuz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın ne sıfatla geziyorsunuz çok merak ediyorum birinci sıraya bak ikinci sıraya bak 58 adaydan bunlarımı seçtiniz size oy moy yok kardeşim işinize bakın keşke hiç alamasanız daha iyi olurdu
şahin 3 yıl önce
Seçim zamanı geldi millet vekil görmeye başladı,malum her seçim öncesi hatırlanır ve hatırı sorulur vatandaşın,seçildikten sonra ara ki bulasın,hepsi aynı terane sağı solu ortası,siyaset demek eşittir yalan demektir bizim ülkemizde.
Apsuva 3 yıl önce
Gezin gezin hangi yüzle gezi çeksiniz nerdeydiniz şimdiye kadar ayıp ayıp hangi işi çözdünüz oy falan yok boş gezin boş laflara karnımız tok biz sandıkta cevap vericez
Düzceli HALK 3 yıl önce
Her şeyi sata sata 16 sene ülkeyi idare ettiniz. Çiftçi, esnaf, memur, işçi hepsi illAllah etti artık yeter. Gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor bir de utanmadan oy istiyorsunuz. 16 yıldır ne dediyseniz yaptık oy ver dediniz verdik EVET de dediniz dedik ama artık TAMAM diyoruz.
E.E 3 yıl önce
Yahu şu dolar ve euronun yükselişini tabiki dış güçler etkiliyor bu da bir gerçek fakat iktidar sahiplerinin en büyük arkasına sığındıkları şey de bu. Ekonomi bitmiş olay sadece dış güç değil. Batırmışlar bizi 16 yılda birde gelmişler seçimden sonra yeni dönem başlayacak yav hep aynı sözler komik be
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Düzcede bitmiştir artık destekleme işi. Boşuna dolanıp yorulmayın. Akp ye çok şans tanıdılar ancak kıymeti bilinmedi. Düzceli ne yapacağını iyi biliyor.
Hsyn 3 yıl önce
Geçti borun pazarı sür eşeğini nigdeye.akp ye oy işi bitti bizim evde vAllahide billahide 3 oy vardı 16 sene verdik daha yolu açık olsun
Deli oğlan 3 yıl önce
Herkes konusurken yine verir bizim insanımız bu sefer ders olsun mho oy verin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
kapalı