banner851

banner955

AK PARTİ’DE SICAK GELİŞME

AK Parti’de sıcak gelişme! Yeni il başkanının belirlenmesi artık an meselesi! Eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin ile MÜSİAD eski Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu acil koduyla genel merkeze çağrıldı. Yarın saat 13:30’da mülakata alınacak adaylar arasında kimin il başkanlığı koltuğuna oturacağına Genel Başkan Erdoğan karar verecek.

Siyaset 07.01.2019, 22:19 08.01.2019, 15:52
8239
AK PARTİ’DE SICAK GELİŞME
Hikmet Keskin’in genel merkezin talimatıyla istifa etmesinin ardından AK Parti İl Başkanlığı görevine atanacak yeni isimle ilgili artık son viraja girildi.

Geçtiğimiz hafta il binasında gerçekleşen temayül, milletvekilleri ve partinin Düzce’deki önde gelen isimleri ile yapılan istişareler sonucunda iki aday üzerinde yoğunlaşan üst yönetim acil koduyla adayları yarın Ankara’ya çağırdı. Keskin’in istifa ettiği günden bu yana ismi öne çıkan eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin ile MÜSİAD eski Düzce Şube Başkanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı İsa Şengüloğlu yarın saat 13:30’da genel merkezde mülakata alınacak. Adayın belirlenmesinde görevli komisyonun karşısına tek tek geçecek olan Keskin ve Şengüloğlu yöneltilen sorulara yanıt verecek. Daha sonra parti görüşleri ve mülakat sonuçlarını içeren dosya Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önüne dosya halinde sunulacak. Erdoğan’ın nihai kararı ile AK Parti’nin yeni Düzce İl Başkanı belli olacak.

Düzce’yi her seçimde kalesi gibi gören ancak 24 Haziran Seçimleri’nde 1 vekilliği MHP’ye kaptıran AK Parti, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde benzer bir sürprizle karşılaşmamak için işi sıkı tutuyor. Bunun için ilk olarak eski Bakan Dr. Faruk Özlü’yü Düzce adayı olarak açıklayan genel merkez ardından rotasını il yönetimine çevirdi. Hem 3’te 3 geleneğinin bozulduğu hem de parti içi çekişmelerin sık sık gün yüzüne çıktığı Keskin dönemine son veren parti üst yönetimi, şimdi teşkilatın desteklediği yeni bir yönetimle seçimlere güçlü girmeyi hedefliyor.

C.ÜSTÜNER
banner844
Yorumlar (57)
Serdar 4 yıl önce
Mustafa keskin için kimse olumsuz bir şey bulamaz il başkanlığı için bir imkan verilmedi sözünün insanı oldu her zaman kapısını çalıp muhatap bulacağın biri oldu biz bunu çok iyi biliyoruz şimdi değil 2002 den beri kimse boş yapmasın buradan kirli siyaset yapmayın..Diğer arkadaşı da hiç bilmiyorum düzce kazansın
E.E 4 yıl önce
Acil notuyla Ankara'ya çağırılmışlar :) Acil müdahale mangası :)
tanimam 4 yıl önce
Hiç biri yaramaz yeni yüzler olmasa iyi partiliye yol acarlar faruk beye sorsunlar o calisacak ve mustsfaudemektir
Kudret Çabuk 4 yıl önce
İsa kardeşime yakışır. gençlere yer açmak lazım.
Üniversite 4 yıl önce
isa beyi hiç tanımam..sadece mağazasından alışveriş yaptım bir kaç kez.memur olduğumdan hep elden taksit..tanımadığı halde hiç darlamadı yormadı bizi..Esnaflığı böyle olan bir adam belediyeyi nasıl yönetir siz karar verin..yolu açık olsun...
Adote 4 yıl önce
git Keskin gel başka keskin sizi keser ama bizi kesmez yumurtafan erken çıkan civciv misali işler işte ve o minik tavuk fazla yaşamz.maymun gözünü açtı artık.
Fatih 4 yıl önce
Acil kodoylamı bırakın bu yalanları.isa veya halil olsun OYUM İLKDEFA MHP ye
ADAM 4 yıl önce
TAYYİP ERDOĞAN BİR KULLANDIĞINI BİR DAHA KULLANMAZ GENEL DE AMA.ZAMAN AZ TEŞKİLATI BİLEN TANIYAN BİRİ OLAN MUSTAFA OLUR GİBİ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu