banner851

banner614

AK PARTİ’DE SÜRPRİZ YOK!

banner619

Ak Parti’de 1 Kasım seçimlerinde aday “sürprizi” yaşanmadı. Yüksek Seçim Kuruluna teslim edilen listede Ak Parti’nin Düzce Milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir şeklinde sıralandı.

banner846
Siyaset 18.09.2015, 16:46
5898
AK PARTİ’DE SÜRPRİZ YOK!
banner844
Milletvekili aday listelerinin Yüksek Seçim Kurulu'na sunulması için son gün olan 18 Eylül tarihinde partilerde de liste telaşı vardı. Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi erkenden aday listelerini açıklarken, tüm gözler AK Parti'nin 1 Kasım seçimleri için açıklayacağı listeye çevrildi.  Saat 17.00’ye kadar sır gibi saklanan aday listeleri ile ilgili gün boyu farklı isimler ortaya atıldı.

Ak Parti’de son derece gizli tutulan liste belirleme çalışmaları  son dakika kadar devam etti. Ak Parti'nin 1 Kasım'da sahada
mücadele verecek milletvekili aday listesi özellikle doğu illerinde titizlikle hazırlandı. Birçok ilde takviyeler, bazı illerde liste değişimi yapıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, akşam saatlerinde AK Parti'nin 1 Kasım seçimleri milletvekili aday listesini YSK'ya sundu. Ak Parti, Düzce’de listelerde bir değişikliğe gitmedi.7 Haziran seçimlerin yüzde 59,84 oy oranı ile Düzce’de üç milletvekili kaptırmayan Ak Parti, yine aynı adaylarla sahada olacak. Düzce’de sıralama dahi değişmedi. 1 Kasım seçimlerinde 1. Sıra adayı Faruk Özlü, 2. Sıra adayı Fevai Arslan ve 3. Sıra adayı Ayşe Keşir’le seçime girecek..

21 Eylül’de tanıtım

AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin milletvekili adaylarını 21 Eylül pazartesi günü  Ankara Arena Spor Salonunda kamuoyuna tanıtacak. 
Yorumlar (33)
Harun VEZİROĞLU 6 yıl önce
Düzcemiz 2002 Yılına kadar 80 yılda aldığı hizmetin 10 katını son 13 yılda AKPARTİ İktidarında geçmiş ve bugün ki vekillerimiz sayesinde almıştır. DURMAK YOK HIZMETE DEVAM.
dzc81 6 yıl önce
bu güne kadar akp ye hiç oy vermedim ama kimse hikaye anlatmasın akp yine 3_0 yapaaar.

Esnaf 6 yıl önce
Anlamadığım herkes akp ye kızıyor seçim bitiyor sonuç aynı unutuyorsunuz sanırım sandıkta burda sölediklerinizi
Medeni 6 yıl önce
Çerkezler Düzce''nin 3. milletvekili olarak Ayşe Keşiri değilde Zafer Teberi görmek isterlerse Düzce 2-1 olur. Önceki seçim Çerkez oylarının %80i akpye gitti.
has düzceli 6 yıl önce
biz gerçek düzce halkı olarak gururlu insanlarız halkı ile ilgilenmeyen vekili biz ne yapalım neden oy atıp da şımartalım aklını kullan düzce artık ayaga kalkıp hakkını ve hakettiğin hizmeti isteme vaktidir.
Aziziyeli 6 yıl önce
Bu son 2 aday kaldigi sürece akpye oy yok. 7 oyumuz var hepsi Saadete. Hala ders almamış bunlar.
çerkez 6 yıl önce
yav bu ne ya yine aynı sendrom anlaşıldı geriye dönüş MİLLİ GÖRÜŞ SAADET PARTİSİNE devam anlaşıldı.....
mustafa 6 yıl önce
SAADETE BUYRUN BEYLEEEEERRRRR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık