banner851

banner614

AK PARTİ’DE TEK GÜNDEM KORONAVİRÜS SALGINI

banner619

Dünyayı kasıp kavuran salgın nedeniyle Türkiye’de yüz yüze toplantıların yerini telekonferanslar aldı. AK Parti Düzce İl Başkanlığı haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı, telekonferans aracılığı ile gerçekleştirildi. Toplantının ana gündem maddesi, Koronavirüs Salgını oldu.

banner846
Siyaset 03.04.2020, 11:26
1031
AK PARTİ’DE TEK GÜNDEM KORONAVİRÜS SALGINI
banner844

Koronavirüs salgını sürecinde insanların olabildiğince yan yana gelmemesi amaçlanırken, bu amaç doğrultusunda devletin zirvesinden siyasetçisine kadar her kesim rutin ve olağanüstü toplantılarını internet üzerinden görüntülü bir araya gelerek yapıyor.

Koronavirüs salgının siyaset üzerinde ki etkisi de devam ediyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yüz yüze her türlü toplantı ve organizasyonların yasaklanması nedeniyle, AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu Toplantısını telekonferans üzerinden yapıldı.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin başkanlığında yapılan toplantıda, Yeni Tip (Covid – 19) salgını ile ilgili yapılan mücadele gündeme alındı. Keskin, salgına karşı, AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyelerinin de dikkatli olmasını istedi.

Yorumlar (1)
Mete 1 yıl önce
Akp nin 20 yıldır tek gündemi olmuştur “ para para para” :)
22°
parçalı bulutlu