banner851

banner614

AK PARTİ’DE YENİ ATAMA

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce Gençlik Kollarının Şükrü Sert’e emanet edildiğini açıkladı.

banner846
Siyaset 14.11.2017, 11:39 14.11.2017, 16:31
2675
banner844

 AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanlığına Şükrü Sert atandı. 2015 yılından bu yana AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Fazlı Koç’un Gölyaka İlçe Başkanı olarak seçilmesinin ardından siyasi ve hukuk işleri başkanlığı yapan Şükrü Sert’in vekaleten yürüttüğü Gençlik Kolları Başkanlığına asaleten atandığı açıklandı.

“Genel Merkezde yaptığımız istişareler sonucunda karar verdik”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, gençlerin davaya adanmışlığın en güzel örneğini gösterdiğini belirterek şöyle konuştu:

“İki aydır vekaleten başkanlık görevini yürüten ve bu makamın hakkını layıkıyla veren Şükrü Sert kardeşimizin asaleten Gençlik Kolları Başkanlığını Genel Merkezimizde yaptığımız istişareler sonucunda karar verildi. Gençler bizim geleceğimiz. Gençlerimize sahip çıkmalı onlara imkan vermeliyiz. Makamlar mevkiler gelip geçici bu makamların gelecekteki sahiplerine destek olmalıyız. Onlara verdiğimiz destek geleceğe attığımız en önemli imzamızdır. Bu bilinçle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Plan ve programlarımızda gençlerimizi ön planda tutuyoruz.”

''Özellikle son 3 seçimde bizim elimiz kolumuz olan gençlik kollarımızın bundan sonraki süreçte de aynı azim ve güçle çalışacaklarına eminim. Yeni oluşacak olan yönetim kuruluna ve Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert’e şimdiden başarılar diliyorum.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (26)
Salim kurt 4 yıl önce
Hikmet abisinin yolunu izlerse aynı yolun yolcusu olur. Çok sürmez terazinin topuzu şaşırır hemen solimm
aybars 4 yıl önce
adamların gençlik kolları bile muhalefetin büyüklerinden fazla gündem oluyor kongreleri daha kalabalık oluyor demekki doğru işler yapıyorlar ve başarılılar.. helal olsun
zek 4 yıl önce
Tayyip olmasa 5 kuruş etmezsiniz..
Es 4 yıl önce
Ak parti de bile bazen iyi şeyler oluyor.. tebrikler kardeşim Allah utandırmasın..
Para 4 yıl önce
Yine para konuşmuş
seçmen 4 yıl önce
ihtiyarlık ve emekliler kolları yok mu?
SARIII 4 yıl önce
Hayırlı ugurlu olsun Gençlik kolları emin ellerde Allah utandırmasın güvenimiz sonsuz
Emrecix 4 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın