banner851

banner614

AK PARTİ’DEN ÇAĞRI VAR

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’ndan “Siyaset Akademisi” çağrısı… Türkiye genelinde Düzce’nin de aralarında bulunduğu 30 ilde yapılacak Siyaset Akademisi kayıtlarının 8 Ocak’ta başlayacağı duyuruldu.

banner619
Siyaset 02.01.2018, 13:54 03.01.2018, 18:22
5217

Türkiye genelinde sadece 30 ilde yapılacak ve Düzce’de de açılacak olan Siyaset Akademisi için kayıtlar alınmaya başlıyor. Hiçbir siyasi kimlik gözetmeksizin herkesin katılabileceği siyaset akademisinde konusunda uzmanlar ders verecek.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’ndan konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi: “AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından toplumsal olaylara anlamak, halkın beklentilerine çözüm bulmak ve geliştirmek amacıyla başlatılan Siyaset Akademisi Düzce’de de başlıyor. 1919’dan 2019’a Milletim Emrinde Aydınlık Geleceğe sloganıyla 2018 yılında yeniden başlayan Siyaset Akademisi’nde; ekonomiden, deneyim paylaşımlarına, siyasal iletişimden dış politikaya kadar birçok konuda eğitimler verilecek. Konularında uzman eğitmenler ve siyasette önemli isimler deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Siyaset Akademisi’nde herhangi bir siyasi kimlik gözetilmeyecek. Türk siyasetinin şekillenmesine katkı sağlayacak herkese açık olan Siyaset Akademisinin kayıtları 8 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında AK Parti Düzce İl başkanlığında yapabilecekler.”

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (10)
ak partili 4 yıl önce
Daha önce açılan siyaset akademisine para verip gittik.kartımız bile var elimizde ne işe yaradı...DELEGE bile olamadık.Siyaset Akademisi değil,bir oy için kapı kapı dolaşmak değil hikmet beyin akrabası olmak lazım bu partide değer görebilmek için..
Veysel Bağcı 4 yıl önce
Suanki kadro dersini iyi almiski, aday lari iceri aldirmayarak secim yapabiliyorlar. Sinavi Semih Kibris la gectiler. Tebrikler.
İYİ lere yer açın 4 yıl önce
Sizden beklentimiz yok. Gölge etmeyin yeter. Salonları kapatıp konuşturmadığınız, her zorluğu reva gördüğünüz İYİ leri bekliyoruz. Akademiymiş, sizin olsun. İYİ ler bize yeter.
asker61 4 yıl önce
31 ocak 2017 günü yaptığınız kongreyi gördük.sizde demokrasi diye birşey yok o iki başkan adayının açıklamaları bu işin göstergesi fazla konuşmaya gerek yok seçim zamanı geldiğinde hikmet keskin illaki benim köyüme uğrar ona iki çift lafım olacak o zaman inşAllah ALLAH onunla beni karşılaştırmaz.
nsm 4 yıl önce
mesela, parti ici demokrasiden bahsedecekler. bou kongremizde bir kisinin adayliginin haricindekileri salona bile almayacagiz, siz de öyle yapin mi diyecekler?
muhtar 4 yıl önce
MSN... kardeşim ben akepe ye yazdım sen üstüne alındın.
nsm 4 yıl önce
muhtar'a: bizim demokrasi dersi almamiza gerek yok, bize degil de vatandas size verdi en son demokrasi dersini sandikta. siz ne yaptiniz? mühürsüz pusulalarla 'ati alip üsküdari gectiniz'. sizin demokrasi iste böyle bir sey. baska laf söylemeye gerek var mi?
Muhtar 4 yıl önce
siz önce kendinize DEMOKRASİ DERSİ alın sonra ders verin. SANDIK GELİNCE SİZE DEMOKRASİ DERSİNİ BU VATANDAŞ VERECEK.
nsm 4 yıl önce
ayrica ne diyecekler? dediklerimizin, hatta parti tüzügündeki bir sürü seyin tersini yapiyoruz, siz de öyle yapin mi diyecekler? masal dinlemeyi isteyen buyursun.
vatandaş soruyor 4 yıl önce
Kaç lira peki.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın