banner851

banner955

AK PARTİLİ HEYETTEN BAKAN SOYLU VE KURUM’A ZİYARET

Düzce’den Ankara’ya bir dizi ziyaretlerde bulunmak için giden heyet, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek Düzce ve köylerinde yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Siyaset 25.09.2021, 14:40 25.09.2021, 14:07
1287
AK PARTİLİ HEYETTEN BAKAN SOYLU VE KURUM’A ZİYARET

Düzce ve köylerinde yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili olarak oluşturulan heyet, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Heyette yer alan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Bakan Kurum’a yapılacak çalışmalar ile ilgili bir özel dosya hazırlayarak teslim etti.

Talep ve isteklerde bulunarak Bakan Kurum’dan destek isteyen Düzce heyetine Bakan Soylu ve Kurum gerekli desteklerin verilmesi için çalışma yapılacağını belirtti. Düzce Heyeti ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a teşekkür ederek, Düzce’ye davet etti. İHA

Yorumlar (7)
Bir insan.!? 1 yıl önce
Evimiz yok kira. Arabamız yok malum avrupaya göre 3 misli. Kredi çekmek istedik çıkmıyor. Çıksada 100 bine 150 bin ödetiliyor.. herşeyi geçtim, adam gibi evine et, balık alamıyorsun. Bizde mezar taşımıza çıkartma yaptırabilecek kadar imkan yok. Umut yok. Ümit yok. Allaha şükür yaşıyoruz işte. Teşekkürler.
Gezin bakalım... 1 yıl önce
Ne çıkartması? Seçim yaklaştıkça sözde siyasi güruh vatandaşla iç içe, palavra atmaktan öteye geçmeyecek anlaşılan. Dönüşlerinde açıklamaları boş olacak yine. Her zaman aynı teraneleri duyacağız.
Duzceli 1 yıl önce
Hizli tren ne zaman gelecek duzceye
Adem bal 1 yıl önce
Hava kirliliğine çözüm bulun hep kuru givde gosterisi
Vatandaş 1 yıl önce
Çıkartma bu şekilde mi oluyor ? 2 tane bakan ziyareti çıkartma mı sayılıyor? Düzce’nin hava kirliliğine çare bulun en önemli konumuz bu !!
Şampiyon 1 yıl önce
Hava simsiyah ikindi den sonra…. daha kış gelmeden kimsenin umrunda değil …. Yandaş medya da dahil
HİÇRET 1 yıl önce
KEŞİRŞİZ ZİYARET OLMAZ. KESİN KÜSMÜŞTÜR. NE OLACAK ŞİMDİ.DENGELER BOZULMASIN
Yeni Sayımız