banner851

banner614

AK PARTİLİ KADINLAR DA DESTEK VERDİ

banner619

Düzce Belediyesi bünyesinde devam eden maske üretimi kapsamında dikiş makineleri bu kez İzmir için çalıştırıldı. Geçtiğimiz Cuma günü 6.6 büyüklüğündeki depremle sarsılan İzmir’deki depremzedeler için AK Parti Düzce İl Kadın Kolları’nın da desteğiyle üretilen maskeler bölgeye ulaştırılıyor.

banner846
Siyaset 03.11.2020, 11:07 04.11.2020, 12:07
989
AK PARTİLİ KADINLAR DA DESTEK VERDİ
banner844

Koronavirüs salgınının başladığı mart ayından bu yana Düzceliler’in maske ihtiyacını önemli ölçüde karşılayan Düzce Belediyesi, İzmirli depremzedeleri unutmadı. Düzce Belediyesi BELMEK koordinasyonundaki Maske Üretim Tesisleri, dün özel bir amaç için mesai yaptı.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde faaliyet gösteren Maske Üretim Tesisleri’nde deprem bölgesine ulaştırılmak üzere maske dikilmeye başlandı.

İzmir’i vuran 6.6. şiddetindeki depremin ardından harekete geçen AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk ve yönetim kurulu üyeleri de maske üretim çalışmalarına destek verdi. Çalışmada depremin vurduğu İzmir’e gönderilmek üzere maske üretimi yapıldı.

Üretilen binlerce maskenin kademeli olarak deprem bölgesine gönderildiği öğrenilirken, İzmirliler için maske dikim çalışmalarının artarak devam edeceği bildirildi.

Yorumlar (4)
Ali 7 ay önce
İşiniz gücünüz reklam
Hijyen nerde? 7 ay önce
Pekala bu maskeler nihai olarak ne kadar hijyenik? Kaş yapayım derken reklama dayanıklı göz çıkarmak bu olsa gerek!... Bazen kantarın topuzu kaçıyor...
Aa 7 ay önce
Ellerde eldiven yok !
23°
açık