banner851

banner955

AK PARTİLİ KÜLÜNK’ÜN DÜZCE HASSASİYETİ

Düzce’yi sık ziyaret eden AK Partili siyasetçilerden olan MKYK Üyesi Metin Külünk, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği’nin sahur programına katıldı. Gençlerle sohbet eden Külünk’e AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk da eşlik etti.

Siyaset 27.04.2022, 16:50
2449
AK PARTİLİ KÜLÜNK’ÜN DÜZCE HASSASİYETİ

Düzce’ye verdiği önemle tanınan ve bu hassasiyeti takdir gören AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Metin Külünk, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği’nde gençlerle sahurda bir araya geldi.

İl Temsilcisi Ersoy Mutlu'dan çalışmalar hakkında bilgi alan Külünk, gençlerle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

TÜGVA İl Temsilciliğinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk ve teşkilatımızla beraber TÜGVA Düzce İl Temsilciliği’nin organize ettiği buluşmada büyük Türkiye'nin gençleriyle sahurda bir araya geldik, uzun uzun sohbet ettik. Ülkemizin yarınlara dair büyük fikirleri olan pırıl pırıl gençleri var, hamdolsun. İnanıyoruz ki başkalarının yaptıklarına öykünmeyen, 'En iyisini ben yaparım.' diyen bir gençlik geliyor."

Etkinlikte, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile Gençlik Merkezi Müdürü Samet İnce de yer aldı. (Öncü Haber/AA)

banner844
Yorumlar (2)
Eee 8 ay önce
Eeee artık Düzce’yi kaybetmekte olduklarının farkındalar herhalde
Şampiyon 8 ay önce
Aman aman uzak dursun Düzce’de mizden..
Yeni Sayımız