banner851

banner614

AK Partili Üyelerle MHP’li Üyeler Tartıştı

banner619

İl Genel Meclisinin bugünkü toplantısında AK Partili meclis Üyesi İbrahim Bilgin MHP’li Meclis üyesi Ergin Özensel’e meclise siyaset karıştırıyorsun dedi ve ardından sinirler gerildi.

banner846
Siyaset 04.02.2010, 15:42
192
 AK Partili Üyelerle MHP’li Üyeler Tartıştı
banner844

İl Genel Meclisinin Şubat ayı 4. toplantısı Sinan Aydın başkanlığında gerçekliştirildi. Gündem maddelirinin görüşüldüğü toplantıda Mütevelli Heyetinde görev yapacak kişilerin isimleri okunduğu sırada MHP’li meclis üyesi Ergin Özensel listede ismi bulunan Hasan Siyanuş’a itiraz etti ve yerine Afer Yılmaz’ın getirilmesini istedi. Ardından söz alarak konuşan AK Parti meclis üyesi İbrahim Bilgin MHP’li Ergin Özensel’e meclise siyaset karıştırıyosun dedi ve ortam bir anda gerildi.
İbrahim Bilgin’in ardından tekrer söz alarak konuşan Ergin Özensel Mütevelli Heyetine sunduğu ismin tanıdığı olduğu ancak siyasetle bir bağlantısı olmadığını ifdade etti.
Bu tartışmaların ardından MEclis Başkanı Sinan Aydın oylamaya geçti ve 12 AK Parti meclis üyesinin kabul oyuna karşı toplantıda bulunan 6 MHP meclis üyesi red oyu kullandı ve Mütevelli heyeti kabul edildi.

Yorumlar (0)
24°
parçalı az bulutlu