banner851

banner955

Akçakoca 'da aday adayları ortaya çıkmaya başladı

Ramazan Bayramı'nın ardından başlayacak olan Ak Parti'nin ilçe kongreleri öncesi aday adaylarının isimleri belli olmaya başladı.

Siyaset 22.09.2008, 16:03
203
Akçakoca 'da aday adayları ortaya çıkmaya başladı

Ramazan Bayramı'nın ardından ilçe kongrelerine başlayacak olan Ak Parti'de aday adayı isimleri şekillenmeye başladı. İlk aday adayı isimleri Akçakoca'dan geldi.

Akçakoca Belediye Başkanı Nazmi Çiloğlu'nun yeniden Belediye Başkanlığı'na aday olmayacağını açıklamasından sonra Akçakoca'da Belediye Başkanlığı ve Ak Parti İlçe Başkanlığı aday adaylığı için Dursun Çakır, İl Genel Meclis Üyesi Yaşar Akın, Erdoğan Yanmaz ve İbrahim Şaşmaz isimleri gündeme geldi. Yine partinin İlçe Başkanlığı konusunda da bazı isimler dikkat çekiyor.

Muhtemel isimler arasında Recep Ali Topaloğlu, Eczacı Cüneyt Yemenci, Gençlik Kolları Başkanı ve Kurucu Burçin Sarıcan, Adnan Hasdemir ve Alaattin Küçük yer alıyor. Seçimlerin net tarihleri tam olarak açıklanmazken aday adayları içerisinde hangi isimlerde karar kılınacağı ya da hangi isimlere destek çıkılacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

banner844
Yorumlar (0)
22
kapalı