banner851

banner614

AKŞENER BOLU'DA 'HAYIR'I ANLATTI

banner619

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener, Bolu'da vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun katılım gösterilen toplantıda Akşener, “Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milletiyle inatlaşmaz. Bizim ülkemizde milleti ve tabanıyla inatlaşan tek kişi var, o da sayın Bahçeli. Geri kalan tabanıyla, milletiyle inatlaşmaz." dedi.

banner846
Siyaset 08.04.2017, 10:10 09.04.2017, 09:57
1328
banner844
MHP'den ihraç edilen Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ'dan sonra ihraç edilen diğer bir isim Meral Akşener, Bolu'da vatandaşlarla buluştu. Akşener, referandum çalışmaları kapsamında Bolu'da bir restoranda vatandaşlara seslendi.

"Boluspor’un maç saati kasıtlı değiştirildi"
Toplantıda ilk konuşmayı MHP eski İl Başkanı Mehmet Aydın yaptı. Aydın, Boluspor’un maç saatin kasıtlı değiştirildiğini ifade ederek, “Hükümet, Akşener’den korkusuna salon kapattırdı, elektrikler kestirdi, en sonunda maç saatini değiştirdi. Boluspor – Göztepe maçının saatini değiştirdiler sonra da ücretsiz yaptılar. Her ne yaparsa yapsınlar, yılmayacağız, yıkılmayacağız, başaracağız.” dedi.

"Milleti ve tabanıyla inatlaşan tek kişi Sayın Bahçeli"
Salonu dolduran kalabalığa seslenen Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletle inatlaşmayacağını belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milletiyle inatlaşmaz. Bizim ülkemizde milleti ve tabanıyla inatlaşan tek kişi var, o da sayın Bahçeli. Geri kalan tabanıyla, milletiyle inatlaşmaz. Göreceksiniz, 17 Nisan sabahından itibaren sizin dertlerinizin konuşulduğu, çözümlerin konuşulduğu, muhalefet partilerinin sizin avukatınız olduğu bir süreci yeniden başlatacaksınız. Allah bu iyi niyetlerimizi, bu gayretlerimizi inşallah ibadet saysın." diye konuştu.

"Canı isterse sabah kalktığında..."
Anayasa değişikliği maddelerini eleştiren Akşener, "Canı sıkıldı, sabah kalktı, biri acındırdı kendini '3.5 milyon Suriyeliyi vatandaş yaptım' dedi, Kanun Hükmünde Kararname çıkardı bu yetki veriliyor. Kamu tüzel kişiliği denilen yani köy, şehir, il, ilçe bunları kaldırmak gibi sadece meclise ait bir karar, aynı zamanda seçilmiş partili cumhurbaşkanına da veriliyor. Yani canı isterse sabah kalktığında beş şehri birleştirip, bir eyalet yaptım, başına da şu kişiyi tayin ettim diyebilecek bir hakkı ve görevi veriyor bu anayasa." dedi. Akşener, programının ardından kentten ayrıldı.
Yorumlar (9)
Vatandaş 4 yıl önce
MHP görünümlü chpli ler bunlar
bir kere fetö demedi 4 yıl önce
bu kişi içeri alınan fetöcü polisleri bırakacağını söyledi.ankarada gösteride giydiği elbise ve yaptığı hareket avrupalı bir politikacıyı taklitti.dyp,anap,akp,mhp rotasından devam ediyor.cumhuriyet,sözcü,birgün destekliyor.neden acaba.
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
RUS ATASÖZÜ:
AYIYI DANSA KALDIRIRSAN DANS AYI NE ZAMAN İSTERSE O ZAMAN BİTER...
AKP-MHP İŞBİRLİĞİNİN BİTİŞİNİ BAKALIM KİM SONLANDIRACAK?
MERAL AKŞENER 4 yıl önce
Akşener Boluda gümgür sesini duyurdu kendine ve avukatına fetocu diyenlere karşı resmen meydan okudu
Bu kadin neyin pesinde 4 yıl önce
Su an yaptigi fetoculara yarıyor
akıl 4 yıl önce
Ne alaka boş konuşuk.
Chief 4 yıl önce
Bu mesele parti meselesi değil memleket meselesi, "hayır" diyen herkesin yanındayız...
EVET 4 yıl önce
Parti meselesi olmadığı doğru. Tüm şer güçler hayır da birleştiği için elbette EVET diyoruz.
hdp nin yanı hayırlı olsu 4 yıl önce
yine koalisyonlarla yönetirsiniz.üç kafadan ayrı ses çıkar.gelsin kaoslar,krizler.sanki koalisyonların ne olduğunu bilmiyormuş gibi hayır diyenlere şaşıyorum.biz özledik o kaos hükümetlerini.onları isteriz diyorsunuz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın