banner851

banner614

AKŞENER PAZARYERİNİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hamidiye Mahallesi’nde kurulan Salı pazarında pazarcı esnafla buluştu. Pazaryeri ziyaretinde esnafla kucaklaşan Akşener, alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

banner619
Siyaset 26.02.2019, 18:30 27.02.2019, 16:53
6441

31 Mart yerel seçimleri öncesi İYİ Parti-CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, Gümüşova Belediye Başkan Adayı Ramazan Özdemir, Çilimli Belediye Başkan Adayı Mustafa Öztürk ve Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Mert Fatih Keskin’e destek vermek için Düzce’ye gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hamidiye Mahallesi’nde kurulan Salı pazarında pazaresnafı ile bir araya geldi.Alışveriş yaptı, şal hediye etti
Hamidiye Mahallesi’nde kurulan Salı pazarını ziyaret eden Genel Başkan Akşener’e hem esnafın hem de alış verişe çıkan vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri görüldü. Akşener’e bu ziyaretinde İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP İl Başkanı İlhan Duru ve Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük eşlik etti. Akşener, burada pazarcı esnafının sorun ve taleplerini dinlemekle kalmadı aynı zamanda tezgahlardan alışveriş de yaptı. Akşener, pazaryerindeki bayanlara ‘İyi parti’ logolu polar şal hediye etti.Çocuklarla yakından ilgilendi
Akşener’in pazar ziyaretinde gördüğü çocuklarla yakın ilişkisi ve samimiyeti dikkat çekti. Çocukları kucaklayıp öpen Akşener, çocukları hediye vererek sevindirdi.Atanamayan öğretmenin sitemlerini dinledi
Pazaryerinin ardından Spor Sokak esnafını ziyaret eden Akşener, birçok dükkana girip esnafla sohbet etti. Akşener, Spor Sokak ziyaretleri sırasında yanına gelen vatandaşların dertlerini de dinledi. Akşener, atanamayan bir öğretmenin sıkıntısına kulak verdi.


CHP İL Teşkilatını da ziyaret etti
Programının son ayağında CHP İl Teşkilatı binasına geçen Akşener, burada CHP İl Başkanı İlhan Duru ve partililer tarafından karşılandı. Burada yaklaşan yerel seçimle ilgili görüş alış verişinde bulunan Akşener, sonrasında Ankara’ya geçmek üzere ilimizden ayrıldı.

Hbaer: Ö.YILMAZ 

Yorumlar (35)
ESNAF 3 yıl önce
AKPLİ VE MHPLİ TROLLER YORUM YAĞDIRMIŞ BU KADAR KORKMAYIN BEYLER KENDİNİZDEN OLMAYANI TERÖRİST VATAN HAİNİ İLAN EDİYORSUNUZ ASIL HAİN SİZSİNİZ EKONOMİ BATMIŞ HABERİNİZ YOK.
adnan 3 yıl önce
chp ve iyi partinin millet ittifakı olarak adlandırdığı bu pis zillet ittifakı asla millet ittifakı olamayacak. Bu zamana kadar onlar tarafından bu millete ne yapıldı ki? kendilerini millet ittifakı olarak adlandırabileceklerini sanıyorlar. PKK yandaşları olarak olsa evet ama asla halk için çalışan millet ittifakı olamayacaklar
neden iyi? 3 yıl önce
chpnin oyu düzcede daha çok iken neden ben iyi parti tarafından gösterilen bir adaya oy vermek zorunda kalıyorum.çoook yanlış yaptın chp düzce.
yurtdaş 3 yıl önce
Yüzde 3 alan CHP daha çok oy aldı demek hmm...
chp'ye 3 yıl önce
Yine sığındınız chp ye.Seçim bitince bizim oyumuzdu diyip chp'yiatarsınız bir köşeye .(15 vekil veren chp'yi unutan bazı iyilerin seçime girilmeye hak kazanınca nasıl davrandığını biliyoruz.
vatandaş 3 yıl önce
Cumhurbaşkanlığı seçiminde partisinden daha az alan bir parti lideri. Partine güvenmiş, ama sana güvenmemişler. Otur da düşün bakalım topuklarınla beraber.
Boğaziçili 3 yıl önce
zillet ittifakından hayır mı gelir yahu? kendisi bile chp ye oy vereceğim dedi. o zaman iyi partiyi niye kurdun? kimi aldatıyorsun?
yurtdaş 3 yıl önce
kadının ilçesinde ittifak var. Mecburen verecek akıllı.
Neden? 3 yıl önce
Çözüm sürecinde PKK lıları davul zurnayla karşılayanlar , Pkk lılarla halay çekenler , Masaya otorup pazarlık yapanlar , dağda mücadele eden askerimizi PKK karşısında küçük düşürenler sütten çıkmış AK kaşık mı? Şöyle yazalım AKP en başa , MHP , CHP , İYİ P. , HDP ..... al birini vur ötekine...
Misafir perverlik 3 yıl önce
Düzcemiz misafirperverdir.Ancak ülke hayrına olmayanada dersini vermeyi bilir. Aksener darbe girişimi ile ülkenin anasını ağlatan fetö adına calıstıgını bilmeyen kalmadı. Oy için pkklılarla işbirliği yaptıgında ortadayken cayını iç ve git!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın