banner851

banner614

AKŞENER’İN ARDINDAN MİLLETVEKİLLERİ 3 GÜN DÜZCE’DE

banner619

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Düzce porgramıın ardından İYİ Parti Düzce’ye çıkartma yaptı. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, Genel İdare Kurulu Üyeleri Süleyman Sırrı Özdolap ve Emine Küçükali ile birlikte Düzce’de sanayicinin esnafın ve çiftçinin sıkıntılarını görüşmek üzere ilgili Oda ve kurumlara ziyaret gerçekleştirdi.

banner846
Siyaset 12.02.2021, 15:00 13.02.2021, 14:18
829
AKŞENER’İN ARDINDAN MİLLETVEKİLLERİ 3 GÜN DÜZCE’DE
banner844

İYİ Parti Düzce Teşkilatı Pandemi döneminde sanayicinin, esnafın ve çiftçinin yaşadığı ekonomik sıkıntıları zaman zaman gündeme getirmiş, hatta Düzce’den bir grup çiftçi ile birlikte Ankara’da milletvekillerini ziyaret ederek sorunları vekillere anlatmıştı.

Ankara’dan Düzce’ye gelen İYİ Parti heyeti , yaşanan sorunlarla ilgili bir takım ziyaretler gerçekleştirerek, çözüm aradı.  

10 Şubat tarihinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Düzce’de esnaf ziyaretleri kapsamındaki programının ardından şimdi de partiden gelen heyet Düzce’ye adeta çıkartma yaptı. İki gün boyunca Düzce’de kurum ve kuruluşlarla görüşen heyet Düzce’nin röntgenini çekere, sorunları yerinde tespit etti. 

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, Genel İdare Kurulu Üyeleri  Süleyman Sırrı Özdolap ve Emine Küçükali ile İYİ Parti Düzce Teşkilat üyeleriyle birlikte Düzce’de sanayicinin, esnafın ve çiftçinin sıkıntılarını görüşmek üzere Düzce’de ilgili Oda ve kurumlara ziyaret gerçekleştirdi.  Düzce TSO, DESOB, Düzce Ziraat Odası, Bakkallar Ve Bayiler Esnaf Odası ve Düzce Kamyon Ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret eden Ankara heyeti, yaşanan sorunları masaya yatırdı.

NUHOĞLU: 3 GÜN BOYUNCA DÜZCE’DEYİZ

İyi Parti’nin henüz 3 yıllık bir parti olduğunu ancak çalışan da tek parti olduğunu söyleyen Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, pandemi öncesi tüm Türkiye’de esnaf gezilerinin başladığını ancak ara verildiğini, 2 hafta önce tekrar esnaflar ile bir araya gelinmeye başlandığını belirterek şunları söyledi, “Milletvekilleri ve genel idare kurulu üyelerimiz görev taksimi yaparak tekrar Türkiye’yi gezmeye başladı. Düzce’ye ayrı bir önem verdiğimizi her halde Düzceliler görecektir, çünkü; 3 gün burada olacağız, il başkanlığımızın tespit ettiği bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edeceğiz, onların tespitlerini, isteklerini öğreneceğiz, fırsat buldukça halkımız ile temas kuracağız, tespit ettiklerimiz genel merkeze ileteceğiz, meclis kürsüsünden dile getireceğiz” dedi.

“ÜLKENİN SORUNLARINI ÇÖZECEK TEK PARTİ İYİ PARTİ’DİR”

Vekil Nuhoğlu amaçlarını ise şu cümlelerle açıkladı:

“Amacımız çok açık, Türk insanımız zorda, belli kesimler daha zorda, özellikle de esnafımız çok zorda. Üretici de, ister sanayi kesimi ister tarım kesimi olsun sıkıntılar yaşıyor, bütün bunlara çözüm yolları getirmek istiyoruz. İyi Parti kurulduğu gün ortaya koyduğu amaçlar doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor, bu çalışmalar sonucunda da Türkiye’yi yönetecek parti İyi Parti olacaktır, Türk milletinin de biriken sorunlarını çözmek için de hazırlıklarımızı yapıyoruz, bu sorunları çözecek tek partide İyi Parti olacaktır”

KÜÇÜKALİ: “SORUNLARI YERİNDE GÖRÜYORUZ”

İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Emine Küçükali ise, Düzce’nin İstanbul’a çok yakın bir il olduğunu ve bu yüzden çok sık gelme imkanı yakaladıklarını dile getirerek,  “Biz parti kurulduğu günden itibaren bütün Türkiye’yi dolaşıyoruz. Esnafı, STK’ları, kadınları, gençleri dinliyoruz, bu dinlediğimiz her kesimde de o kadar çok sorunları olduğunu görüyoruz, tespit ediyoruz. Biz bunları da mecliste vekillerimiz sayesinde gerekli birimlere duyurmaya çalışıyoruz. Eğer bunları duyurmazsak bakanlar vatandaşın hiçbir sorununa derman olamazlar ve bu şekilde de milleti birlik ve beraberlik içinde tutmayı hiç kimse başaramaz. Bunun için bizler bu insanlarımızı dinleyeceğiz, sorunları çözmeye çalışacağız ve Allah izin verirse, vatandaşımızın da desteği ile iktidara geldiğimizde de ülkeyi vatandaşla iç içe nasıl yöneteceğimizi aslında göstermiş olacağız” dedi.

Yorumlar (5)
iyiler 6 ay önce
Türkie nin önünü göremeyenler fikir üretemeyenler dedi kodo yapar, iyi partiyi alçakça fetö diye konuşrlar
adamın teki 6 ay önce
Fiziki mesafe hak getire!
Hayri Hakim 6 ay önce
Oy vermemek için sebep çok. Şu gezen ekibe bakınca bunlar mı memleketi kurtaracak diye sormadan edemiyorum, yok yok
özdüzceli 6 ay önce
müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz sayın CHPKKHDP ortakları.
Mehmet Karal 6 ay önce
Fetööö.... damaaaat ..... kayınpedeeeerrrr...
Yok yok size oy moy yok.