banner851

banner614

“ALINAN KARARLAR HIZLI BİR ŞEKİLDE UYGULANACAK”

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında gerçekleştirilen Aralık ayı AK Parti Belediye Başkanları istişare toplantısında Belediyeler aracılığıyla sosyal destek amaçlı bir çalışma kararı alındı.

banner846
Siyaset 17.12.2020, 13:15
1644
“ALINAN KARARLAR HIZLI BİR ŞEKİLDE UYGULANACAK”
banner844

Düzce Belediye Başkanlığı binasında düzenlenen AK Parti Aralık Ayı toplantısı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında, AK Partili Belediye Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, pandemi döneminde işyerini kapatmak zorunda kalan esnaflara yönelik, belediyeler aracılığı ile destek programı yapılacağını belirterek,  “Aralık ayı AK Parti Belediye Başkanları istişare toplantısını gerçekleştirmek için biraraya geldiğimiz AK Parti’li İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde Hükümetimizin açıklamış olduğu esnafa yönelik destek paketinin haricinde Yerel Yönetimler olarak yapılacak olan yardımlar kapsamında detayları AK Parti’li Belediyelerimiz tarafından duyurulacak kararla beraber;  Belediyelerimizin kiracısı olan işyerlerinin kiralarını erteleme kararı aldık. Düzce Kahveciler Odası ile yapılan görüşmeler sonucunda da odaya kayıtlı olan ve salgın nedeniyle alınan tedbirler kapsamında işyerini kapatan kahveci esnaflarımıza Belediyelerimiz aracılığıyla can suyu olacağını düşündüğümüz 1000 tl değerinde bir gıda yardımı yapılmasını kararlaştırdık. Bu müjdeli adımla beraber zor zamanda yanlarında olmaya, en az zararla bu musibetten hem Düzce’mizin, hem de ülkemizin atlatması için çabalıyoruz” diye konuştu.

Alınan kararları hızlı bir şekilde uygulamaya geçireceklerini dile getiren Keskin, “Yerelde Ticaret Odası, Esnaf odaları ve Kooperatif’lere kendi çalışmaları çerçevesinde yardımlaşmaya aldıklabirbirimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Kardeşlikle, sevgiyle, paylaşarak, birbirimizi anlayarak ve birbirimize destek olarak iyileşeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (9)
hlk 6 ay önce
yandaşdır onlar
Sadece guluyorum 6 ay önce
Bin lirami devlet afet salgin sel gibi doga olaylarinda halkina bakicak kasada parasi olmasi lazim rezervleri olmasi gerekir inaninki siz bu sureci yonetemediniz insAllah bu size bir tecrube olur kötu gun parasi olmasi lazim devlettin gunu birlik bir devlet degil ulkemiz
Akp ye serbes. 6 ay önce
Ankara Belediyesinin halktan topladığı yardım parasına devlet el koyuyor.. Yıllardır Akp li belediyelerin yaptıklarına kimse ses çıkarmadığı gibi övüyor.
Bu nasıl oluyor. 6 ay önce
Başka partiler kendi topladığı yardımı bile dağıtamazmış.. Paralel devlet oluyormuş. Ak partılı belediyeler devletin kesesinden dağıtıyor ama onlara yasak yokmu?
Duzceli 6 ay önce
Birakin yapmayin kaşıkla verirsiniz kepçeyle alirsiniz korkuyo artik millet yardim yaptik vergisi çikmasin sonraa
Kahveci 6 ay önce
Üyesi için çalışan oda başkanları nasıl da belli oluyior. Başkanım gayretimiz çabamız izin belgelerini ücretsiz dagitmanizdan dolayı üyeniz olarak teşekkürler
Osman 6 ay önce
Şovmen Birol'un Kaynaşlılı esnafa yaptığı desteğin yarısını yapsa o bile yeter Faruk Özlü
Kürşat Yılmaz 6 ay önce
Diğer Partilerin Belediye sınırları içindeki esnaflar Rus ya da Yunan zaten...
Bu zihniyet (Parti Devleti) tarihte hiçbir zaman uzun sürmedi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın