banner851

banner614

Ankara Gündemi Karışık!

banner619

Kapatma davasının sonuçlanması ile birlikte Ankara'yı kabinede revizyon yapılacağına ilişkin beklentiler sarmaya başladı.

banner846
Siyaset 10.08.2008, 16:16
189
Ankara Gündemi Karışık!
banner844

Kapatma davasının sonuçlanması ile birlikte, daha önce dava sonucunu bekleyen uygulamalar arasında kabinede yapılacak kapsamlı bir değişiklik olduğu da iddia ediliyor.

Başbakan Erdoğan'ın kabinede yapılacak değişiklik için listeyi hazırladığı söylentisi Ankara Kulislerinde her geçen gün biraz daha kabul görürken, finans çevrelerinin de kabinede revizyon yapılması beklentisi içinde olduğu bildirildi. Erdoğan'ın yeni Bakanlar Kurulu'nu Köşke sunacağı tarih olarak ise eylül ayının ortaları gösteriliyor.

Bakanlık beklentisi içinde olan milletvekillerinin kulis çalışmaları giderek hız kazanırken, 11 bakandan oluşan Bakanlar Kurulu'nda Ak Parti'nin iktidara gelişinden bu yana bakanlık yapmakta olan iki üç ismin de değişebileceği düşünülüyor. Beklenen revizyon kapsamında 4-5 bakanın değişebileceği belirtilirken, Merkez Yürütme Kurulu'nda bazı üyelerin bakanlık beklentisi içinde olduğu dile getiriliyor.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu