banner851

banner955

“ANKET SONUÇLARINA GÖRE AK PARTİ’NİN OYU YÜZDE 38 – 40 ARASINDA”

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Düzce’ye gelen Araştırma ve Geliştirmeden (AR-GE) sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şen, AK Parti İl Teşkilatı ve Düzce Belediyesi arasında büyük bir uyum olduğunu gözlemlediğini belirterek, “Bu uyumun devam etmesini diliyorum” dedi. Şen ayrıca, AK Parti’nin anketlere yansıyan oy oranı ile ilgili bilgi verdi.

Siyaset 30.09.2021, 14:12 30.09.2021, 14:38
1004
“ANKET SONUÇLARINA GÖRE AK PARTİ’NİN OYU YÜZDE 38 – 40 ARASINDA”

AR-GE’den sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’in Düzce temaslarındaki ilk durağı Düzce Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi oldu. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve partililer ile birlikte Düzce Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezine geçen Şen, sabah kahvaltısını burada yaptı. Kahvaltının ardından Mutfak Sanatları Merkezinde incelemelerde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Şen, ardından da Düzce Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Hayvan Hastanesi ve Hayvan Barınağını çok beğendiğini söyleyen Şen, beraberindekiler ile birlikte buradan da Konuralp de Antik Tiyatroda yürütülen arkeolojik kazı çalışmalarını inceledi.

İncelemelerinin ardından Şen, AK Parti İl Binasında düzenlenen İl Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Toplantı öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen Şen’e İl Başkanı Mustafa Keskin, yürütülen çalışmalar, projeler ve Düzce ile ilgili kısa bir brifing verdi.

“Düzce’de örnek çalışmalar var”

Düzce Temasları ile ilgili basın mensuplarına bilgi veren Şen, “Bugün Düzce’deyiz. Burası Konuralp dedemizin diyarı. Buradan önce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün misafiriydik. Onunla birlikte özellikle görmek istediğim, Hayvan Hastanesi ve Hayvan Barınağını ziyaret ettik. Örnek bir uygulama var burada. Elbette İl Başkanı olarak, burada sizin de katkınız vardır. Bu katkınızın ve desteğinizin devam etmesini diliyorum, öncelikle. Biz nasıl Allah’ın kullarıysak, onlarda Allah’ın sessiz kullarıdır. Nasıl biz bir birimize bakıyorsak, onlara da bakmamız gerekiyor. Örnek bir çalışma yapılmış burada. Onun öncesinde, kazı alanına gittik, antik tiyatroda incelemelerde bulunduk. Kazı çalışmalarında, Düzce’nin tarihine ışık tutacak çalışmalar yürütülüyor. Bu nedenle Belediye Başkanımıza ve size çok teşekkür ediyorum. Faruk Bey, bizim icraatçı bakanlarımızdandı biliyorsunuz. Sizde İl Başkanı olarak görüyorum ki, kol kolasınız. Bu çok sevindirici bir şey” diye konuştu.  

“Anket sonuçlarına göre AK Parti yüzde 38-40 arasında dalga çiziyor”

Öncü Medya muhabirinin sorduğu “AK Parti’nin kamuoyuna yansıyan anket oranlarını, AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak, nasıl değerlendiriyorsunuz” sorusuna Şen, “Her ay birkaç araştırmaya bakarak anket verilerini inceliyorum. İşini düzgün yapan, akademik ölçülerle yapan arkadaşların araştırmalarına, AR-GE’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak bakıyorum. Bu sonuçlara göre AK Parti yüzde 38 ile 40 arasında bir dalga çiziyor. Bütün dünyayı kasıp kavuran pandemi şartlarına göre, bu böyle. Bu oldukça iyi bir oran. Fakat bundan daha güzeli var; eğer iyi çalışırsak, gereğini yaparsak vatandaşlarımız bize ekstra bir 5-6 puan daha verebileceğini söylüyorum. Bu da bize düşen bir görev” cevabını verdi.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (14)
Z 1 yıl önce
"Düzce" de sadece büyük ünlü uyumu var :)
Kkkkk 1 yıl önce
Anketlerle avutun kendinizi..Koyunlar bitti..
Faruk 1 yıl önce
Milletin ağlattınız hem yerelde hem genelde Allah bize 2023 ü nasib etsinki sizin bitşinizi görelim
can 1 yıl önce
Düzce de örnek çalışmalar mı var :))
Yazıklar olsun 1 yıl önce
Kendinizi kandırın ve avutun. Halkı karşınıza almaktan öteye geçmeyecek bu gidişle. LPG ye yapılan zamma ne diyeceksiniz. 5 market mi zam yaptı
Esentepeli 1 yıl önce
Algı algı üstüne bırakın bu işleri önümüzdeki seçimlerde görecez
yorum 1 yıl önce
siz bu kadro ve kafa ile hiç birşey yapamazssınız davanız sadece keseri kendine yontmak ve çakallara zemin hazırlamak
1 yıl önce
Bu başkanla mı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız