banner851

banner955

ARALARINDA DİKKAT ÇEKEN İSİMLER VAR

Gönül Asuk’un istifasının ardından AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Av. Şulenur Kubilay Yılmaz’ın, yeni yönetimi belli oldu. AK Parti Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı’na Düzce’nin genç ve başarılı avukatı Liva Türkseven getirildi.

Siyaset 25.09.2022, 14:25 25.09.2022, 14:42
2703

AK Parti Düzce İl Koordinatörü Zehra Hatipoğlu başkanlığınca toplanan Ak Parti Düzce İl Kadın Kolları Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan toplantıda, yeni yönetim tanıtıldı.

Kadın Kolları yeni yönetiminde, Düzce’nin başarılı isimlerinin de yer alması dikkatleri çekti. Toplantıda konuşan AK Parti Kadın kolları Başkanı Av. Şule Nur Kubilay Yılmaz, "Çok konuşup zaman kaybetmeyi hiç sevmem. Her daim az konuşup çok çalışmayı hedefledim. Bu davaya da aynı düşünce ve prensiple sahip çıkacağıma dair ant içtim." dedi.

İl Sekreteri Filiz Gümüş, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Av. Liva Türkseven, Teşkilat Başkanı Melek Aydın, Seçim İşleri Başkanı Yeliz Yakalıoğlu, Mali İdari İşler Başkanı Zeynep Bayoğlu, Yerel Yönetim Başkanı Hale Ülkü Yesirci, Sosyal Politikalar Başkanı Hüsne Yıldırım, Sivil Toplum Başkanı Aynur Avcı, Tanıtım ve Medya Başkanı - Feriha Arslan, Ar-ge Başkanı  Gülşer Bişgin, İnsan Hakları Başkanı Ayşegül Hakseven, Ekonomi İşleri Başkanı Reyhan Günaydın, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı  Rümeysa Nur Kuşcuoğlu, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Asiye Dertli, Dış İşler Başkanı Nurhan Demircan.

Yorumlar (5)
halk 2 ay önce
son seçiminiz......
08YAVUZ81 2 ay önce
Ne önemli bir olay dehşet içinde bu olayın içindeyim son dakika son dakika vay vay vay
Kamil 2 ay önce
Hayırlı olsun. Kolaylıklar dileriz
Bedo 2 ay önce
Azda siz yiyin haramzadeler
Hakan 2 ay önce
Soyisimler tanıdık
Yeni Sayımız