banner851

banner955

Arslan, İl Başkanlarıyla Yapılan Toplantıyı Değerlendirdi

AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan Başbakanın il başkanlarıyla yaptığı toplantının çok verimli geçtiğini ve ilimize yapılacak olan hizmetler konsunda görüşmeler yapıtıklarını söyledi.

Siyaset 22.05.2010, 19:22
217
Arslan, İl Başkanlarıyla Yapılan Toplantıyı Değerlendirdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Ankara'da yapılan il başkanları toplantısı hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan, toplantımız bu kez geniş bir katılım ile yapıldı dedi. Arslan, “Bundan önceki toplantıların aksine bu kez başta ilimiz Milletvekilleri, Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Başkanı, kadın ve gençlik kolları başkanlırımızında katılımıyla yapılan toplantıda sayın başbakanımız ülkenin gündemi genel çalışmalar ve anayasa paketi hakkında açıklamalarda bulundu” dedi.
Yerel konunlarla ilgilide görüşmelerde bulunduklarını belirten Arslan, “öncelikle Özel İdare'nin hizmetleri noktasında bu yaz önemli çalışmalar hedefliyoruz ve bu konuda İller Bankası Genel Müdürü ile görüştük. İlave programla yol ve su konusunda çalışmalar tamamlanacak. Ayrıca yeni hastahenemiz için Sağlık Bakanlığı Müsteşarı ilede görüşmemiz oldu. Hastahanenin temilini yakın zamanda atacağız” dedi.

Haber; H. KAYA

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız