banner851

banner955

Arslan konuya farklı açıdan yaklaştı.

Ak Parti Cumayeri İlçe Başkanı Muammer Arslan, Cumayeri ilçe kongresi öncesi ve sonrasında kamuoyunda yer alan gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Siyaset 21.10.2008, 17:17
238
Arslan konuya farklı açıdan yaklaştı.
banner1032

Mustafa Koloğlu'nun Cumayeri İlçe Kongresi'nde konuşmasının kesilmesine Ak Parti Cumayeri İlçe Başkanı Muammer Arslan'dan farklı bir bakış açısı geldi. Kongre sırasında konuşma yapan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'nun yirmi dört dakika kürsüde kalarak dinleyicilere hitap ettiğini belirten Arslan, “ Belediye Başkanının ısrarlı tavrına istinaden, Divan Başkanı konuşmasını toparlaması yönündeki talebini Birkaç defa yinelemiştir.” dedi. Muammer Arslan, kongre sonrasında Mustafa Koloğlu'nun “ Ben ve ekibime karşı tasviye süreci başlatıldı” beyanatına karşılık ise, “ Belediye Başkanı'nın bu ifadesi teşkilat mensuplarını ve partilileri derinden etkilemiştir. Demokratik süreç içinde siyasi kurum ve kişileri tasfiye edecek merci halkın kendisidir. Dolayısıyla Mustafa Koloğlu İlçemizin Ak Partili Belediye Başkanıdır. Bu ve benzeri konuları parti içi sorun olarak mülahaza ettiğimizi, konu ile ilgili kapsamlı görüşmelerin parti içi toplantılarda ele alınmasının en doğru usül olduğunu ifade etmek isterim.” şeklinde konuştu.

Muammer Arslan ayrıca Cumayeri ilçe teşkilatını yeni simalarla güçlendirdiklerini ifade ederek, yaklaşan yerel seçimler için çalışmalara başlattıklarını da sözlerine ekledi.

banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı