banner851

banner614

ARSLAN MKYK’DA YEDEKTE

banner619

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti 5. Olağan Kongresi'nde bin 353 geçerli oyun tamamını alarak yeniden genel başkan seçildiği kongrede Düzce Milletvekili Fevai Arslan Merkez Karar Yürütme Kurulu’nun (MKYK) yedek listesinde yer aldı.

banner846
Siyaset 12.09.2015, 17:07
5747
ARSLAN MKYK’DA YEDEKTE
banner844
AK Parti 5. Olağan Kongresi'nde, - genel başkanlığın ardından parti organlarının seçimine geçildi. Delegeler, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyelikleri için oy kullanıldı. parti yönetiminin en etkili organı Merkez Karar ve Yürütme Kurulu'nda çok büyük değişim yaşandı. Aralarında halen Genel Başkan Yardımcılığı ve Genel Sekreterlik görevini de yürütmekte olan 31 isim liste dışı kalırken, yeni MKYK'ya 31 yeni isim girdi. Düzce Milletvekili Fevai Arslan Merkez Karar Yürütme Kurulu’nun (MKYK) yedek listesinde yer aldı.
Mevcut MKYK üyelerinden 31 kişi listede yer almazken, bu isimler yerine 31 yeni isim görevlendirildi. 19 isimde MKYK listesindeki yerlerini korudu.
YENİ İSİMLER
Ali Aydınlıoğlu
Alev Dedegil
Ayhan Sefer Üstün
Ayşenur Bahçekapılı
Aziz Babuşçu
Berat Albayrak
Binali Yıldırım
Burhan Kuzu
Cemil Çiçek
Efkan Ala
Faruk Çelik
Fatih Şahin
Fatma Betül Sayan Kaya
Galip Ensarioğlu
Mehmet Mehdi Eker
Mehmet Babaoğlu
Mehmet Doğan Kubat
Mehmet Erdem
Mehmet Özhaseki
Metin Doğan
Mustafa Ataş
Naci Ağbal
Nurettin Canikli
Ravza Kavakçı Kan
Recep Akdağ
Selçuk Özdağ
Selçuk Öztürk
Vedat Demiröz
Yalçın Akdoğan
Yaşar Karayel
Zeki Aygün
YERİNİ KORUYANLAR
Abdülhamit Gül
Asuman Erdoğan
Bekir Bozdağ
Bülent Gedikli
Çiğdem Karaaslan
Edibe Sözen
Hamza Dağ
Hayati Yazıcı
Mehmet Ali Şahin
Mehmet Müezzinoğlu
Mehmet Muş
Mevlüt Çavuşoğlu
Mustafa Şentop
Nihat Zeybekci
Numan Kurtulmuş
Nükhet Hotar
Ömer Çelik
Öznur Çalık
Süleyman Soylu
YEDEK ÜYE ADAYLARI
MKYK yedek üye adayları da şöyle: "Ahmet Sorgun, Derya Batman, Mustafa Akış, Lütfiye Sevda Çam, Zeyid Aslan, Zafer Çubukçu, İsmail Karaosmanoğlu, Osman Poyraz, Aydın Ünal, Nermin Kara, Yıldız Seferinoğlu, Fevai Aslan, Orhan Ayin, Mehmet Ersoy, Osman Taşkın Bak, Serdar Bayram, İshak Gazel, Ahmet Ögütgen, Fatma Benli, Nurdan Şanlı, Zehra Taşkesenlioğlu, Murat Yıldırım, Bünyamin Eniz, Mahmut Atilla Kaya, Ahmet Kılıç."
DİSİPLİN KURULU
Merkez Disiplin Kurulu asıl üyelikleri için İsmail Kahraman, Hakkı Köylü, Ali Özkaya, Fatih Metin, Gülay Samancı, Övünç Özkan, Zelkif Kazdal, Kerem Ali Sürekli, Mustafa Yeneroğlu, Serap Yahşi Yaşar ve Vedat Bilgin, yedek üyelikler için Nevin Korkmaz, Veysi Kaynak, Emin Haberdar, Faruk Özkader, Sabri Öztunç aday gösterildi.
Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu asıl üye adayları Ahmet İyimaya, Ali Yüksel Kavuştu ve Emrullah İşler, yedek üye adayları Figen Şaştım ve Celal Babayiğit oldu.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (27)
AYTEN ZORAL 4 yıl önce
EMİNİM BAŞARILI BİR MILLETVEKİLİSİNİZ BENİM İSTEĞİM MAHKUMLARİN CARESİZLERİNİ DİLE GETİRMENİZ DEVLETİMİZ BİZİ DUYMUYOR YARGIYA GÜVEN YOK DİYEN BEKİR BOZDAĞ HİCBİRSEY YAPMIYORKADER KURBANI MAHKUMUN SESİNİ DUYURANA KADAR YILMIYCAZ
vatandaş 6 yıl önce
fevai ve keleş''ten kurtulmadıkça size oy yok.Düzce de şehrin emanet edilmesi ve temsil noktasında asla olmaması gereken iki adamı başımıza bela ettiniz. Artık yetti anlıyormusunuz yetti artık... MKYK yedeği olmuş ulan uzaya çıksan ne yazar.
AK PARTİ DELEGESİ 6 yıl önce
VAY BEE ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU.İSTENMEYEN ADAM MYK DA.YAZIKLAR OLSUN.FEVAİ VE KEŞİR DÜZCE SİZİ İSTEMİYORRRRR
Mevzu 6 yıl önce
Mevzu fevai ile keşir ise geçiniz.
Bizleri aşağılamanıza daha fazla seyirci kalmayacağız. Bunu bilin.
Hadi bakalım 6 yıl önce
Sizlere bin kere yazdık çizdik bin kere...
Halkın iradesi mi güçlü parti iradesi mi göreceğiz.
İl yönetimi , hikmet bir kez daha söylüyorum. O duymayan kulaklarınızı , görmeyen gözlerinizi AÇIN, AÇIN ARTIK !.... Yeter artık yeter....
yazıkki ne yazık 6 yıl önce
Düzcede adam yokmuş demek
ZAVALLI 6 yıl önce
YEDĞİNDE YEDEĞİ
vatandaş 6 yıl önce
fevai efendi senin bize vekil adayı olarak dayatılman, Düzce seçmeninin, Düzce halkının aşağılanmasından başka bir şey değildir.
sen ve keşir bu partiden aday olarak dayatıldığınız sürece OY YOK. il yönetimi, hikmet bunu kafanıza kazıyın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
az bulutlu