banner851

banner614

ARSLAN VE DURAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

banner619

Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan ve Seçil Arslan’ın oğulları Furkan Arslan ile Selma ve Ömer Duran’ın kızları Nida, bu akşam düzenlenen görkemli düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler. Törene siyaset, bürokrasi ve Düzce iş dünyasından birçok tanınmış isim katıldı.

banner846
Siyaset 12.06.2021, 21:07 14.06.2021, 16:06
9315
banner844

Nida ve Furkan Arslan çifti, bu akşam düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düzce Öncü Koleji Sosyal Tesislerinde düzenlenen düğün törenine Ankara Valisi Vasif Şahin, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ulaştırma Bakan Yardımcısı Selim Dursun, önceki dönem Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Zeyid Arslan, önceki dönem Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve Düzce’nin tanınmış simaları katıldı.

Genç çiftin nikâhını Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli kıyarken, nikah şahitliklerini ise, Ankara Valisi Vasif Şahin, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Ulaştırma Bakan Yardımcısı Selim Dursun, önceki dönem Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Genel Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Zeyid Arslan, önceki dönem Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Mustafa Gösterişli ile Aylin Alagöz yaptı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, evlilik cüzdanını, Nida Arslan’a teslim ederken, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün töreni boyunca, Arslan ve Duran ailelerinin mutlulukları gözlerinden okundu.

Öncü Medya Ailesi olarak, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Vatandaşbu e 2 ay önce
Bu evlilik yürümez haram para ile yapılan düğün
VATANDAŞ 2 ay önce
ÖNCEDEN TAKI TÖRENİNDE DÜĞÜN BİTERDİ ŞİMDİ ŞAHİTLİK TÖRENİNDE DÜĞÜN BİTMİŞ KOLTUK SEVDASI PODYUM SEVDASINA DÖNÜŞMÜŞ. ESKİ MİLLETVEKİLİ YENİ BETONCU FEVAİ BEY VE AİLESİNE HAYIRLI OLSUN.
Düzceli 2 ay önce
Bizim nikah törenimizde pandemi nedeniyle en fazla birer şahit olacak denmişti. Ancak iş siyasilere gelince yine değişmiş kurallar.
Hasan 2 ay önce
Zengin düğünü olunca herkes gider. Resim karesinde görünmek için kendini yırtar. Evlenen gariban olsun katılım çok az olur. Siyaset ve iş dünyasının buluştuğu düğünlerdeki ortamlar sahte ve yapmacık.
Mehmet Duymaz 2 ay önce
Haberde yazdığınız isimleri bir fakir fukaranın garip gurabanın bir cemiyetinde göremeyecekmiyiz.?