banner851

banner614

ARSLAN VE KEŞİR’E ÖNEMLİ GÖREV

AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir TBMM tarafından Çevre ve Plan Bütçeleri komisyonuna seçildi.

banner619
Siyaset 13.12.2017, 12:13 13.12.2017, 12:51
1043
ARSLAN VE KEŞİR’E ÖNEMLİ GÖREV

TBMM’de her sene sonunda yapılan araştırma komisyonlarında AK Parti Düzce Milletvekilleri de yer aldı. Geçtiğimiz dönem Çevre Komisyonunda bulunan Fevai Arslan bu dönem de Çevre Komisyonuna seçildi. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise  Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu’ndayken bu dönem Plan ve Bütçe Komisyonuna seçildi.

AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir’in önümüzdeki dönem Türkiye’nin kaderi ile ilgili bu iki komisyonda önemli görevlerde yer alması bekleniyor.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (10)
akpartili 4 yıl önce
çevre temizlik ha once kendini temizlesin yüzdelikçi sonra çevre temizlik komisyoncusu olsun komisyön olunca heryerde var çunku komisyöncuya
yeter deneme bitsin 4 yıl önce
2019 da onlar varsa biz yokuz
Nitelik 4 yıl önce
Nitelikli insanları vekil görmek istiyoruz NİTELİKLİ. Dayatma vekil istemiyoruz .
fevai seçmene bir dayatmadır. Aynı şekilde keşir hanımefendi de. Ancak keşir hanımefendi fevai den çok daha aktif ve çalışkan bu da bir gerçek.
asker61 4 yıl önce
düzce,yi bu dönemde temsil eden sadece sayın bakan,ımız dr.Faruk özlü var.diğer iki vekil varmı yokmu şimdiye kadar belli değildi bundan sonrada komisyon üyesi olsalar ne yazar.
Dertli 4 yıl önce
Şimdi yandık bunların hertürlü akrabası eksik olan yerleri doldurur kimse giyerler için uğraşmasın.
Arzı endam 4 yıl önce
Düzcenin fevai adında bir vekili varmış. Hemde çevre uzmanı, aynı zamanda Belarus tan sorumlu vekil. Hava kirliliğinde ülke birincisi olan şehrin sözde vekili çevre komisyonunda. Çok ironik bir durum. Yüz yıl vekil kal doy..
Aaaa! 4 yıl önce
Ne ala memleket demekten başka bir söz bulamıyorum. Biz Milletvekili olarak gönderdiğimiz hemşehrilerimizin kıymetini bilememişiz. Demek ki Mecliste kıymeti bilinemeyen çok cevher milletvekili var. Göreceğiz cevherlerini ilk önce Düzce'de.
denız 4 yıl önce
duzceye ne faydası var kocaman bır hıc
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın