banner851

banner955

'ARTAN ONCA YEMEK NE OLDU?'

AK Parti Düzce İl Başkanlığı'nın hafta sonu Erguvan Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen geleneksel iftar yemeği için 1500 kişilik yemek hazırlandı. Düzce'deki tüm partililer ve ailelerinin davet edildiği iftara katılım ise yaklaşık 200 kişi civarında oldu. Çoğu masanın boş kaldığı iftarda artan yemekler hayır kurumu ve yetiştirme yurduna gönderildi.

Siyaset 08.06.2017, 18:02 09.06.2017, 16:13
18734

AK Parti Düzce İl Teşkilatı tarafından her Ramazan ayında geleneksel hale getirilen iftar yemeği bu yıl da Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri'nde düzenlendi. 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü başta olmak üzere AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe belediye başkanları, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Vahit Ataman, gençlik ve kadın kolları başkanları, il, ilçe ve belde teşkilat üyeleri ve ailelerinin katıldığı iftarda bir çok masanın boş kalması dikkat çekti. 

AK Parti İl Teşkilatı'nın günler öncesinden partilileri davet ettiği iftara merkez ve ilçelerden beklenen katılım olmadı.1500 kişilik yemek hazırlanan iftar programına yaklaşık 200 kişi katılınca akıllara 'Artan onca yemek ne oldu?' sorusu geldi. Edinilen bilgilere göre; belediyenin şirketi YEYPAŞ tarafından işletilen Erguvan Sosyal Tesisleri'nde hazırlanan bin 500 kişilik yemeğin artan kısmı israf edilmedi. Elde kalan bin 300 kişilik yemek hayır kurumları ile yetiştirme yurduna gönderildi. 

Haber: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (44)
anti Keles 5 yıl önce
Mehmet keles daha önce kendisine yapılan yolsuzluk iftirasının ya intikamını alıyor, ya da iftira olmadığını kanıtlamaya çalışıyor.
Sistem 5 yıl önce
Hesabı kim ödedi? Milletin vergilerimi ?! İftari düzenleyenler mi? Devlet yönetimi zor zanaat
vatandaş 5 yıl önce
keleşin kontları olan muhtarları çağırsaydınız hiç bir şey artmaz idi.
Ne güzel işte 5 yıl önce
Demek ki artık insanların midesi bir şeyleri kaldırmıyor artık.
Ne güzel doya doya, sindire sindire yemişsinizdir işte.
Artan yemkleri fevai ile keleş'e paket edip verin onlar verecekleri yerleri iyi bilirler.
Ziyan olmaz.
Partili 5 yıl önce
yeme içmeye sadece kendileri giderler. oy istemeye herkese...!!
Hesabı kim ödedi? 5 yıl önce
Hesabı teşkilat mı ödedi yoksa belediye mi karşıladı. Nasıl oldu.Ortalama 30 TL olsa 45 BİN TL yapar. Yuh yaa merak ettim şimdi faturayı kişi başı 50 TL mi acaba.... Öncü TV sizden faturayı da yayınlamanızı istiyoruz...
Arda 5 yıl önce
Partideki sekreterlerin eksikliği bu işler başka birşey değil
vatandaşş 5 yıl önce
demekki halk ak partiyi seviyor...ama sizleri değilllll
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız