banner851

banner614

AŞÇI ÖNLÜĞÜ GİYİP HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

banner619

2 yıl aradan sonra Akçakoca şehir merkezi ile bazı köylerini etkisi altına alan şiddetli yağışlara bağlı olarak yaşanan taşkınları yerinde görmek üzere bölgeyi dolaşan CHP’nin Düzce’den sorumlu İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Akçakoca şehir merkezinde mola verdiği incelemeleri sırasında, garsonluk ve aşçılık deneyimlerini de konuşturdu.

banner846
Siyaset 08.07.2021, 10:45 08.07.2021, 18:22
889
banner844

Sel afetinin açtığı yaraları yerinde görmek için Akçakoca’ya gelen CHP’li Mahmut Tanal aşçı önlüğünü giyinip hünerlerini gösterdi.

Akçakoca balıkçı barınağında yer alan bir kafede CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve İl Başkan Yardımcısı Naim Top’un yanı sıra, partili bir heyetle birlikte bir süre dinlenen Milletvekili Tanal, burada aşçı önlüğü giyerek bir parlamenter ve avukat olmanın yanı sıra lezzetli yemekler de yaptığını kanıtladı.

İstanbul Milletvekili olmakla birlikte Düzce’nin koordinatör vekilliği görevini de üstlenen CHP’li Tanal, kafenin bir çalışanıymış gibi giydiği önlük üzerindeyken personelle fotoğraflar da çektirdi.

Bu haliyle alışılmış milletvekili imajından uzak bir profil çizen Tanal, işyerindeki masaları tek tek dolaşıp müşterilerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Vekil Tanal, keyifli sohbetleri ve halkla iç içe olan samimi davranışlarıyla takdir topladı.

Yorumlar (1)
Düzceli 2 hafta önce
Ohh neala sorun görmeye gelmiş beyimiz laylaylom donatın masaları bide 70 lik gelsin koca Bi şişe sonra ayılırlarsa bakarlar falana filana ha ha ha.