banner851

banner614

ASLAN’DAN SİSTEM KONFERANSI

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Düzce'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı. Aslan “‘bazıları diyor ki, Bahçeli ne oldu da Recep Tayyip Erdoğan ile beraber oldu? Bu ülkenin geleceği yok edilirken Tayyip Erdoğan ile Bahçeli beraber olmayacaksa ne zaman olacak? Bunların derdi vatan değil, Türkiye değil. Bunların derdi koltuk. İşte 16 Nisanda Türk Milliyetçisi misin yoksa parti milliyetçisi misin onu göreceğiz” dedi.

banner619
Siyaset 03.04.2017, 09:40 04.04.2017, 13:38
1186

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde "Düzce Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini Konuşuyor" konulu etkinlik düzenledi. AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ın konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Selamlama konuşmalarının ardından kürsüye çıkan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, 16 Nisanda oylanacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgiler verdi.

Bunların derdi koltuk
Aslan, ‘bazıları diyor ki, Bahçeli ne oldu da Recep Tayyip Erdoğan ile beraber oldu? Ne oldu da MHP ile AK Parti birlikte oldu?’ diye soruyorlar. Sen bu soruların öncesinde, neden PKK neden beraber oldun? Önce sen onun cevabını ver. Bu ülkenin geleceği yok edilirken, bu milletin şehit kanları ile oluşturulmuş bayrağı indirilmeye çalışılırken, bu milletin imanını tescil eden ezanlar susturulmaya çalışılırken, Tayyip Erdoğan ile Bahçeli beraber olmayacaksa ne zaman olacak? Bunların derdi vatan değil, Türkiye değil. Bunların derdi koltuk. İşte 16 Nisanda Türk Milliyetçisi misin yoksa parti milliyetçisi misin onu göreceğiz” diye konuştu.

16 Nisan'a giderken gerçek düşman karşımıza çıktı
Halk oylamasının Türkiye'de yapılacağını ancak birçok ülkenin bununla yakından ilgilendiğini ifade eden Aslan, şöyle konuştu:

“Karşımıza birtakım ülkeler çıkmaya başladı. 2013'ten itibaren Türkiye'nin büyük yatırımlarını engellemek, Türkiye'nin ekonomik büyümesini engellemek için, içerideki birtakım yerli iş birlikçileri sahaya sürenler, onlar başaramayınca maskelerini indirip kendi kimlikleriyle karşımıza çıktılar. 16 Nisan'a giderken gerçek düşman karşımıza çıktı. Bir haçlı saldırısıyla Türkiye karşı karşıya. Oysa biz bir anayasa oylaması yapıyoruz. Bir bakıyorsunuz Almanya'da gazetelerin manşetleri, 'Erdoğan'ın diktatörlüğüne hayır' diyor. Dün yabancı dil bilmediği için istihza edilen bir Türkiye, bugün Avrupa'nın her köşesinde gazete manşetlerinin Türkçe çıktığı günlere geldi.”

Konuşmanın sonunda İl Başkanı Keskin, Aslan'a tablo hediye etti.

banner844
Yorumlar (11)
nsm 4 yıl önce
ve de mangir. düzeltiyorum.
Yasin 4 yıl önce
Sen git tokat ta siyaset yap düzce de değil sayın vekil
Mustafa 4 yıl önce
Ülkücü arkadaşlar mhp ak parti birleşmesşni sorguluyacaklarına meral skşener hdp birleşmesşni hayır propağandasını dğşünüp oy kullansınlar sorgulasınlar
Ndm 4 yıl önce
O dediğin birleşmeleri oy uğruna yapanları, Oslo'da, Habur'da, Dolmabahçe'de, Diyarbakır mitinginde ara. Meral Akşener'e iftira atıp kirli ittifaklarınızı unutturacağınızı mı zannediyorsunuz?
Düzce li 4 yıl önce
Bir insan başarılıysa tabiki devam eder.bu koltuk sevdasi olmuyor.başarısız olan gitmeli..bu böyledir..malesef bizde olmuyor
Ahmet 4 yıl önce
Akil adamlarinizida boyle overken bahceliye ve ulkuculere ermediginiz hakaret kalmamusti. Koltugunuzy kurtarmak icun her daim bir destekcu buluyosunuz madAllah
Doğru 4 yıl önce
Adam bir kac seçim kaybeder o zaman koltuk sevdalısı dersiniz anlarım..kaç seçim kaybetti de koltuk sevdalısı diyorsunuz..7 tane seçim kaybetmiş adam için deseniz anlıcam...biraz tarafsız yorum yapın. Doğrusu bu.
Ndm 4 yıl önce
Nasılda kendilerini anlatmış. O koltuk için mecliste muhalefeti dövenler, Meral Akşener, Ümit Özdağ, Sinan Oğan'ın konuşma yapmasını, Valilerle, polislerle, engelleyenler kimler?
Muhtar 4 yıl önce
biz hiç koltuk sahibi olmadık. ama siz o ballı koltukları kaybetmemek için bütün çabanız. milleti düşünen yok. işsizlik var enflasyon var terör var. ama sizin umurunuzda değil. derdiniz KOLTUK. hayır hayır hayır.....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın