banner851

banner955

ASUK: BİRLİK-BERABERLİĞİMİZ DEVAM ETSİN

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Düzce’deki siyasi partilerin kadın temsilcilerini kahvaltı programında ağırladı. Mutfak Sanatları Merkezi’nde kadın siyasetçilerle buluşan AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, kadınlar günü vesilesiyle gerçekleşen buluşmanın devam etmesini temenni etti.

Siyaset 07.03.2022, 16:20 07.03.2022, 16:14
920
ASUK: BİRLİK-BERABERLİĞİMİZ DEVAM ETSİN
banner1032

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte siyasi partilerin kadın kolları başkanları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sabah kahvaltısında buluştu.

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Filiz Turna, Tanıtım ve Medya Başkanı Eda Sürücü ile İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan, İYİ Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Sayman ve Yönetim Kurulu Üyesi Züleyha Demirtaş, Yeniden Refah Partisi Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Kezban Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Begüm Nazlı Aldemir, Yasemin Karaman, Gelecek Partisi Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Vildan Tokaliç ve Demokrasi ve Atılım Partisi Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Tuğba Özcan ile Mutfak Sanatları Merkezi’nde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

‘Bu birlikteliğin devam etmesini diliyorum’

Kahvaltı programında açıklamalarda bulunan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, “Bugün (dün) burada olmanızdan dolayı son derece mutluyum, davetimi kabul ettiniz. Güzel bir topluluk umarım, bundan sonraki süreçte de bu topluluğun bir arada olarak bu birleşmelerin, bu birlikteliğin devam etmesini diliyorum. Biz, siyasi parti kadın temsilcileri olarak sabah kahvaltısında buluştuk. 8 Mart bizim bir bahanemiz oldu ama çok da iyi oldu. İnşallah, devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı tanıdığım için çok mutluyum.” dedi.

Ortak paydalarının kadın ve Türkiye olduğunu belirten Asuk, “Herkesin bu düşüncede olduğunu biliyorum. Herkesin bu niyette olduğunu biliyorum. Dünya emekçi kadınlar günümüzün kutlu olmasını diliyorum, tekrar çok çok teşekkür ediyorum ayaklarınıza sağlık.” ifadesini kullandı.

Buluşmalar devam edecek

Buluşmadan memnuniyet duyan kadın siyasiler, sık sık bir araya gelmek için mutabakata vardı.

banner844
Yorumlar (8)
murat 8 ay önce
bu nedir kadınlar ne güzel toplanmış siz bu özel günde bile neler yazıyorsunuz?
Bosver 8 ay önce
Helal olurmu acaba parayı cebinizdenmi verdiniz
vatandaş 8 ay önce
Mesela ben bi vatandaş olarak cok merak edıyorum bu kahvaltının parasını kım odedı vatandasmı gercekten merak edıyorum lutfen bı yetkılı cevaplayabılırmı . ?
murat beye cevap 7 ay önce
nasıl kımın verdıgının bı onemı nasıl bı kafadasın sen ya kadınlar evden cıkamıyormu sanıyordun sen kahvaltıya gıden kadın gormedınmı hıc sen ne garıp ınsansınız ya cevap versınler bu kahvaltının parasını kım odedı .....
murat 8 ay önce
mevzu kimin ödemesi mi özlenen tablo bu
Anıl 8 ay önce
Yiyin için bakalım.sabah akşam dua ediyorum birdaha seçilmeyin diye?
cash81 8 ay önce
kahvaltının parasını kim ödedi acaba
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Yiyin yiyin sizde yiyin. Bu milletin parasıyla sizde yiyin.
16
kapalı