banner851

banner614

ASUK: “DÜZCE’YE İKİ GURUR YAŞATTINIZ”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir bu sıfatla ilk ziyaretini memleketi Düzce’ye gerçekleştirdi. Ziyaretinin ilk durağı olan AK Parti İl Başkanlığı Binası’nda Başkan Keşir’i, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Ekiz Asuk ağırladı. Keskin, “Düzce’nin sesi artık daha gür duyulacak” derken Asuk, “Keşir Düzce’ye iki gurur yaşattı” ifadelerini kulandı.

banner619
Siyaset 29.03.2021, 16:30 29.03.2021, 16:46
992

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir bu sıfatla ilk ziyaretini memleketi Düzce’ye gerçekleştirdi. Ziyaretinin ilk durağı olan AK Parti İl Başkanlığı Binası’nda Başkan Keşir’i, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Ekiz Asuk ağırladı.

Burada partililere konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Keşir’in genel başkanlık görevine getirilmesinden bir Düzceli olarak çok gurur duyduğunu belirterek “Düzce yüz ölçümü ve nüfus olarak küçük bir il ama siyaseten siyaset noktasında sayın genel başkanımızla, belediye başkanımızla, teşkilat mensuplarımızla ve milletvekillerimizle gerçekten önemli bir il” dedi.

“DÜZCE’NİN SESİ DAHA GÜR DUYULACAK”

Keşir’in yeni göreviyle Düzce’nin sesinin daha çok duyulacağını ifade eden Keskin, “Allaha hamdolsun Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir Hanımefendi, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı oldu. Dolayısıyla biz Düzce’nin sesini yukarıda daha çok duyuracağız. Çalışıyorduk, duyuruyorduk ama Sayın Cumhurbaşkanımızla MKYK’da her fırsatta görüşebildiği ölçüde Düzce’mize daha çok yatırımların gelmesi için çalışacağız. Bizler teşkilat olarak Sayın Başkanımızın yanındayız ve durmadan çalışacağız hedefimizi 2023. Kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, ana kademelerimizle, ilçelerimizle birlikte birlik beraberlik içerisinde bir aile olarak Düzce’mize hizmet vermenin mutluluğunu yaşayacağız, Düzce’mize hizmetkar olacağız.” diye konuştu.

“KEŞİR DÜZCE’YE İKİ GURUR YAŞATTI”

Keskin’den sonra konuşan AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Ekiz Asuk, Keşir’in Düzce’ye iki defa gurur yaşattığını söyledi.

Asuk, “Bugün bizim için çok özel bir gün bugün bize bir gururu ikinci kez yaşatan Genel Başkanımızı karşıladığımız bir gün. Partimiz kurulduğundan beri dişiyle tırnağıyla mücadele etmiş örnek bir kişi olmuş. Önce ilk kadın milletvekili olarak bu gururu Düzce’ye yaşatan ve ikinci olarak da Genel Başkan olarak yaşatan Sayın Ayşe Keşir Hanımefendi’ye öncelikle hoş geldiniz diyorum. Çok onurluyuz, gururluyuz çünkü kendisini örnek alarak siyasi hayatımıza devam edeceğimizi söylemek istiyorum” dedi.

“ÜZERİMİZDEKİ SORUMLULUKLA HAREKET EDECEĞİZ”

Keşir’in genel başkan olmasıyla kendi sorumluluklarının da arttığını belirten Asuk, “Evet Genel Başkan olması hasebiyle çok mutlu olduk gurur duyduk ama bunun ayrıca sorumluluğunu yaşadığımızı belirtmek isterim. Çünkü herkesin gözü AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı’nda olacak. Bunun sorumluluğu da omuzlarımızdadır. Bunun bilincinde hareket edeceğimizi de Sayın Genel Başkanımıza söz veriyorum. Kendisine tüm bayan arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: M.KİLELİ

Yorumlar (10)
Vatandaş 6 ay önce
Eee sonuç??
YAVUZ0881 6 ay önce
Düzce ye bir faydası dokunur diye duzcemizin suyuyla bir abdest almışmıdır acaba düzceye bir faydası olur diye
Harbici 6 ay önce
sorma gitsin DÜZCEMİZ TÜRKİYENİN EN ZENGİN, EN GELİŞMİŞ İLİ OLUR.
Esentepeli 6 ay önce
Çok yararı oldu zaten yıllardır nedir bu ya siz vatandaşla dalga mı geçiyorsunuz
vatandaş 6 ay önce
en son DÜZCE İÇİN MECLİSTE NE KONUŞMUŞ ŞU TRENİ BİLE DÜZCEDEN GEÇİREMEDİNİZ VEKİLLİKTEN İSTİFA EDİN BENCE BİR ÇİVİ ÇAKMADINIZ VATANDAŞIN RAHATLIĞI İÇİN NE YAPTINIZ ALLAH AŞKINA ANCA MEDYADA BOY BOY FOTO VERİN HENDEK BİLE BİZİ GEÇTİ BE KALKMIŞINIZ DÜZCENİN SESİ OLCAKMIŞ KOMİKSİNİZ
dw 6 ay önce
ben hiç gururlanmadım
Yorukkoylu 6 ay önce
Il baskani bos insan masada oturmaktan baska bir ise el atmiyor.
Aa 6 ay önce
Fındık önergesine hayır derken elleri yavana deyecekti. Sesi duyurmuştu gayet iyi. Ankara’ya duyurdu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın