banner851

banner614

ATAŞ DÜZCE'DEN MUHALEFETE YÜKLENDİ

AK Parti Düzce Kasım ayı İl Danışma Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Cumhuriyet Halk Partisi’ne yüklenerek, “Adam gibi bir ana muhalefet lideri yok bu ülkede. Ya kendi içlerinde kavga ederler ya da Türkiye’nin önünü kesmek için tüm güçleri ile çalışırlar.” Dedi.

banner619
Siyaset 27.11.2017, 09:52 28.11.2017, 11:51
1326

AK Parti Düzce Kasım Ayı İl Danışma Toplantısı’na Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Dursun Ay, TSO Başkanı Fahri Çakır, Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İlçe ve Belde Başkanları ile Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile teşkilat üyeleri katıldı.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantı öncesinde partililer, AK Partili İl Genel Meclis üyesi Cahit Aydın’a ait Camlı Köşk’te yemek yedi.
Divan Kurulunun oluşturulmasının ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan İl Danışma Toplantısı konuşmalarla devam etti.“Sizlerin Gayreti ile Yükseldik
Kendilerinden önce Türkiye’de siyaset yapan lider ve partilerin olduğuna işaret eden Ataş, “Bu ülkenin yönetimine dahil olan siyasi liderler ve partiler oldu. Hamdolsun ki biz 2002’de, bu ülkeyi devraldığımız zaman fert başına milli gelir 3 bin dolar iken, bugün 10 bin doların üzerinde. 36 milyar dolar ihracat varken, bugün 150 milyar doların üzerine çıktıysa bu, bu teşkilatın gayretleri ile çıktı.” diye konuştu.

“Adam gibi bir ana muhalefet lideri yok”
Ataş, Türkiye’de her türlü zenginliğin, imkanının olduğunu ancak, adam gibi bir ana muhalefet partisi liderinin bulunmadığına dikkati çekerek, şöyle konuştu:
“Adam gibi bir ana muhalefet lideri yok bu ülkede. Ya kendi içlerinde kavga ederler ya da Türkiye’nin önünü kesmek için tüm güçleri ile çalışırlar. ‘Gelişen ve kalkınan Türkiye’nin önünü nasıl keseriz?’, bunun hesaplarını yapıyorlar. Kimlerle yapıyorlar? Türkiye’yi bölmeye çalışan terör örgütlerinin uzantılarıyla. Aynen PKK’nın ağzı ile konuşan sözcüleri, milletvekilleri var. Aynen YPG’nin ağzı ile konuşan, hatta YPG’yi savunan milletvekilleri var. Türkiye’nin tek talihsizliği, ana muhalefet yapabilecek düzeyde bir ana muhalefet liderinin olmamasıdır.”

“Seçim sonuçları iyi çıkmayınca kendisi de gidip hanımına şiddet mi uyguladı?”
Kılıçdaroğlu’nun kadına şiddete yönelik sözlerine de değinen Ataş, “Acaba bugüne kadar girdiği tüm seçimlerde, seçim sonuçları iyi çıkmayınca kendisi de gidip hanımına şiddet mi uyguladı? Sandıkta başarıyı göremeyince hırsını hanımından mı aldı? Merak ediyoruz. Herhalde kendi uygulamaları böyle ki sıkıştığı zaman, siyasi noktada bir şey üretemeyince demek ki hırsını gidip evden alıyor. Şimdi de kalkıp ‘İşi bozuk olan kişi gidip hanımına şiddet uyguluyor.’ diye seviyesizce, saçma sapan bir cümle kullanıyor.” ifadelerini kullandı.

“Güçlü ve yeni Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz”
Ataş, Türkiye’ye sahip çıkılması gerektiğini vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Onlar haksız, her türlü seviyesizce eleştirilerini yaptıkça biz birbirimize kenetlenmeye devam edeceğiz. Milletimizle buluşmaya devam edeceğiz, güçlü ve yeni Türkiye’yi hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Onlar istedikleri kadar rahatsız olsunlar. Bu anlamda, biz onları rahatsız etmeye devam edeceğiz. Çünkü bizim gidebileceğimiz başka bir ülke yok. Bizim ülkemize sığınmaya ihtiyacı olan insanların, milletlerin, toplulukların sığınacağı bir Türkiye var ama Türkiye’nin sığınacağı başka bir ülke yok. Onun için biz ülkemize hep birlikte göz bebeğimiz gibi sahip çıkmaya çalışacağız.”

Ataş’tan Partililere Uyarı
Ataş, kardeşler topluluğu olduklarını, içlerinde yanlış yapan kişiyi bulup bunu kendisine söyleyeceklerini belirterek şöyle konuştu:

“Eğer düzeltmiyorsa kenara koymasını da biliriz. Bu partide görev alan herkes görevinin hakkını vermeye mecburdur. Ya görevinin hakkını verecek ya da verenlere yer verecek ya Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ayak uyduracak ya da ayak uydurabileceklere yer açacak. Her mahallede yönetim oluşturacaksınız. Düzce bu konuda pilot il olacaktır. 46 bin üyenin içerisinden mahalle yönetimleri oluşturacaksınız. Üyelerimizin taramasını yapıp 8000 kişi bulacağız. Kuruluşundan bu yana partimizde görev alan arkadaşlarımızın kapısını çalıp 2019' a giden yolda birlikte yürüyelim diyeceğiz. Eğer bunları yaparsanız 100 yıl iktidardasınız.”

Ataş, konuşmasının sonunda ilçelerin isimlerini tek tek sayarak partililerden ayağa kalkmalarını istedi ve katılımı test etti. Toplantıda Ataş’a, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin tarafından hediye takdim edildi.

“Bayrağı en yükseğe çekecek bir teşkilatız ve 2019 da bu böyle olacak”
İl Danışma Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, kendilerini yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a teşekkür ederek şöyle konuştu:“Bizleri kardeşi gibi gördüğü için de şükranlarımı sunuyorum. 2002 yılından bu yana birlikte siyaset yapıyoruz. Bu teşkilatlar 2002 yılından bu yana her zaman birinciliğini korumuş ve Recep Tayyip Erdoğan’a her dönemde çok büyük destekler vermiştir. Böyle bir teşkilatın üyesi ve başkanı olmaktan dolayı da onur duyuyorum. Büyük bir yol arkadaşlığı yaptığınız için size teşekkür ediyorum. Özellikle son 3 yıldır yol arkadaşlığı yaptınız. 2019 yılında yapılacak olan yerel ve genel seçimlere hazır bir teşkilatınız. Bayrağı en yükseğe çekecek bir teşkilatız ve 2019 da bu böyle olacaktır.”

“Düzce Daha Çok Hizmet Görecektir”
AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, “ Düzce’de çok hizmetler yapıldı. Birçok hizmet de gelmeye devam ediyor. Biz birlik ve beraberliğimizi bozmadığımız, aramıza nifak tohumu dikmediğimiz sürece Düzce, hizmetleri çok daha fazlasıyla görecektir. Sayın Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş, sıkıştığımız, daraldığımızda bir el atar deriz, o bize el de omuz da atar ve hep yanımızda olur. Allah razı olsun.” İfadelerinde bulundu.“İş Arayan Erkeklerden Özür Dilemeli”
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise, “İl Danışmalar bizim istişare mekanizmasına verdiğimiz önemden biridir. Kongre dönemindeyiz. Kendini yenileme kültürünü oturtan bir partiyiz. Bizim hiçbir kongremizde kavga gürültü çıkmaz, sandalyeler havada uçuşmaz. AK Parti ne yazık ki kendisiyle yarışan, sürekli çıtayı yükselten bir partiyiz. Bana göre bizim farkımız budur diğer partilerden. Düzce’de 3 seçim ve bir darbe girişimi geçirdik. Darbe girişimi demeyelim Suriye’leştirme amacıydı bu. Bu zorlu süreçlerden sonra temel sorun olanları hallettik. Sadece son iki ayda 6 adet sağlık ve spor alanında yatırım aldık. Sayın Kılıçdaroğlu’nun söylemlerini hiç bilmediklerini göstergesidir. Şiddet iş arayan erkeklere has değildir. İşi olan erkeklerin şiddet uygulamadığı anlamına gelir. Bu kibirdir. Bu üsten görmedir. Bu yüzden Sayın Kılıçdaroğlu’nun tüm iş arayan erkeklerden de özür dilemelidir.” Diye konuştu.Konuşmaların ardından İl Teşkilatı adına Sosyal Politikalar Başkanı Gönül Yeşilyurt faaliyet sunumu yaptı. Son olarak AK Parti Gençlik ve Kadın Kolları sunumlarını Ömer Faruk Aşıkoğlu ve Ayşe Alkan tarafından yapılması ile danışma toplantısı sona erdi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (22)
DÜZCELİ 4 yıl önce
KILIÇDAROĞLU NUN GRUP TOPLANTISINDA AÇIKLADIKLARI MUHALEFETİN GÖREVİ DEĞİL Mİ. SORUŞTURMA ÖNERGESİ MECLİSE GELDİĞİNDE RED ETMEYİN BAKIN BAKALIM MUHALEFET NASIL YAPILIYOR GÖRÜN. GERÇEKLERİ MUHALEFETTEN KAÇIRMAYIN (BAHÇELİ HARİÇ)
Candan 4 yıl önce
Sayın Ataş ve AKPartiye benim gibi gönül vermiş kişilere sesleniyorum.Hizmet devri bitti rant ve çalma devri başladı.İl AKParti yöneticileri Düzce den bir köşe kapmış durumda. Bütün AKP il yöneticileri son 10 yıllık mal varlığını acıklasın.
Ataşşş 4 yıl önce
Belediyeden hak etmeden 5 -6 bin tl maaş alanlara plaket veriyorsun ,milletin karşısına geçmiş haktan hukuktan adaletten bahsediyorsun ,İl başkanına belediyenin kiralık aracı tahsis edilmiş patron diyorsun , sizin sıfatınıza tüküreyim
Vatandaş81 4 yıl önce
15 yıldır tek başlarına iktidardalar hala güçlü ve yeni Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz diyor. Yazık...
HİKMET KESKİN 4 yıl önce
Sen 2002 de bu partide değildin 2002 den bu yana burda siyaset yaptığın tamamen kandırma sen ve tüm ailen o zaman Reise güvenmemiş başka bir partide siyaset yapıp Ak partiyi kötülüyordun Ama 2009 teşkilat seçimlerinde girdin partiye unutma
HİKMET KESKİN 4 yıl önce
Salona bak kimseler Yok sayın Ataş haklı bırakmalı bu işleri yeni Kişiler heyecan dolu ve idealist gençler ve çıkarcı olmayanlar gelmeli yoksa durum vahim
nsm 4 yıl önce
muhalfet muhalefetligini yapiyor da, siz onlarin aciga cikarip ortaya dökdüklerinden utanip geregini yapmiyorsunuz. yani tüm ar perdelerini yirtmissiniz.
Vatandaş 4 yıl önce
Bizim düzçenin vekili ancak parmak kaldırır onca maaşı çepe indirir anlayana
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın