banner851

banner614

AY VE KASAPOĞLU DA EŞLİK ETTİ

Seçim çalışmaları kapsamında bu kez Atatürk Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret ederek, ‘Hayırlı kazançlar’ dileyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’yü, Belediye Başkanı Dursun Ay ve kontenjan Meclis Üyesi Adayı Celal Kasapoğlu da yalnız bırakmadı. 23 Şubat’ta açıkladığı projelerini sözlü olarak da vatandaşa anlatan Özlü, vaatlerinin hesaba ve kitaba dayanarak düzenlendiğini dile getirdi.

banner619
Siyaset 25.02.2019, 16:38 26.02.2019, 11:25
2911

31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarına devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, Düzce Merkez’de vatandaşlarla bir araya geldi.

Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarının da yer aldığı çalışmalarda, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Özlü’nün takımına yeni dâhil olan Celal Kasapoğlu da hazır bulundu.Atatürk Bulvarı’nda esnaflar ve Düzceliler ile buluşan Özlü, vatandaşın şikâyet ve taleplerini dinlerken, kısa sürede çözülebilecek sorunların çözümü için ise devreye Belediye Başkanı Ay girdi. Ay, vatandaş ve esnaftan gelen sorunların çözümü için ilgili birimlere gereken talimatları verdi.“Artık merkezdeyiz”
Ziyaret sırasında kendisini takip eden basın mensuplarına yürütülen çalışmalarla ilgili konuşan Özlü, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Aşağı-yukarı iki aydır çalışıyoruz. Bugün artık merkezdeyiz. Bundan sonra hep şehir merkezinde olacağız. Esnafımızı ziyaret ediyor ve destek istiyoruz. Olumlu ve güzel bir hava var. İnşallah seçimlerde güzel bir sonuç alacağız.”“Proje kitapçığımızı istediler”
Gerçekleştirilen tanıtım toplantısı hakkında da konuşan ve projelerine değinen Başkan Adayı Özlü, tüm çalışmaların bir fizibilite içerisinde yürütüldüğüne vurgu yaparak şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay Bey, proje tanıtım toplantımıza iştirak etti ve projelerimizi tanıttık. Bizim projelerimizin hepsi, hesaba ve kitaba dayanan projeler. Hepsinin bir fizibilitesi, altyapısı var. Projelerimizi dokuz ana grupta tanıttık. Bundan sonra da bu projelerin detaylarını vatandaşlarımızla paylaşacağız. Bu toplantıdan sonra beni, Türkiye’nin muhtelif yerlerinden eski bakan arkadaşlarım aradılar. Proje kitapçığımızı istediler. Dün bu kitapçıların linklerini gönderdik. Onlar da kendi illerinde benzer projelere çalışacaklarını söylediler. Bu yönüyle de Düzce, Türkiye için örnek bir il oluyor. Sadece il merkezimizde değil, ilçelerimizde de bu tür çalışmaları yürüteceğiz. Proje konusunda AK Parti ile yarışacak başka bir parti yoktur. Çok iddialıyız.”“Her an açabiliriz”
İstanbul ve Ankara’da başlatılan tanzim satışların Düzce’de de olup olmayacağı yönündeki taleplere ilişkin konuşan Belediye Başkanı Dursun Ay ise şu ifadeleri kullandı:

“Biz halimizde ve pazarlarda denetlemeler gerçekleştiriyoruz. Hava şartlarından dolayı bir yükselme oldu. Şu anda fiyatları hızlı bir şekilde düşmesini bekliyoruz. Ayrıca İstanbul ve Ankara’daki tanzim satışların, halk ve fiyatlar üzerindeki etkisini de takip ediyoruz. Bu neticede kendimize bir yol haritası çizeceğiz. Şu an için izlemedeyiz ama her an açabiliriz. Biz Düzce Halkı olarak, burada üretime katkıda bulunalım. Herkes bahçesine marul, ıspanak diksin. Boş durmayalım. Antalya’dan mal gelecek, diye beklememiz de doğru değil.”Haber: İ.İ.AYDOĞDU


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (73)
81 3 yıl önce
Celal beye pes etti diyenler ne yapsaydı adam bakan gibi çok kaliteli bir insan yanımda ol birlikte iş yapalım demiş.hdpye mi geçti ittifak ortagı ne kadar da saldırılıyor haksızca.bununda bir vebali vardır Allahtan korkmazlar
Allah Şahit 3 yıl önce
Celal konuş artık konuş!!!! Sen sustukca kalemlerinden lağım akıyo bunların.Konuş ta %10 u geçemesin adiler
BORA 3 yıl önce
HAYAL ÜRETMEDİNDE 2 YILDIR BAKANKEN NE ÜRETTİN Kİ BELEDİYE BAŞKANI OLUNCA ÜRETECEN
gerçekler 3 yıl önce
bakanken ne mi üretti Düzce için özel masa tahsis etti, otogar bağlantı yolunu, otogar, 94 yıldır bitirilemeyen kültür merkezi kalıcı konutlardaki eski iş hanlarını 1750 kişilik yurtla haline getirdi. Antartikada bilim üssü, Türkiye'nin ilk yerli otomobili ve daha birçok şey. Hizmet için Faruk Özlü
Aylin Nazlıaka 3 yıl önce
Celal Kasapoğlu düşmanlığı yapan mhpli arkadaşlar celal mhpden büyükmüş gibi yemeyip içmeyip saldırıyorlar erdoğan bıyık'la ilgilenin lütfen...
Şimdiye kadar düzeltmedin 3 yıl önce
17 yıda Düzce'nin parkları, yolları, altyapısı, bahçeleri tarumar olmuş. Belediye yandaşlarına bedava, maaş,ihale vermiş. Başkan saltanat sürmüş..Şimdi hangi yüzle biz düzeltiriz diyebiliyor?
6152 3 yıl önce
SAYIN KASABOĞLU İYİKİDE GİTMİŞŞSİN BİzE DAVA ADAMI LAZIM YANİ ADAM LAZIM HER ZEMAN MHP ONU BİL SİLDİK SENİ
SALİH 3 yıl önce
SAYIN KASAPOĞLU GERÇEKTEN ÇOK İYİ YAPTI DOĞRUNUN YANINDA YOLA DEVAM EDEREK. MHP YE ERDOĞAN BIYIK GİBİ ADAMLAR LAZIM. ADALET YÜRÜYÜŞÜNE KATILIRSINIZ PKK HDP CHP YLE BİRLİKTE ;)
yılmaz81 3 yıl önce
düzce için en iyisi faruk özlü desteğimiz sizlere bakanım.
Merve BLK 3 yıl önce
Faruk bey'in değerini düzce bundan 10 sene sonra anlayacak. Çok güzel projeleri var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın