banner851

banner614

AYDIN DA KOLTUĞA TALİP

AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi öncesi aday sayısı 3'e yükseldi. Mevcut Başkan Hikmet Keskin ve İşadamı Semih Kıbrıs'tan sonra geçmişte Saadet Partisi İl Başkanı olan ve AK Parti'den aday adaylıkları bulunan Selahattin Aydın da 'Koltuğa talibim' dedi. Haber merkezimize adaylığı ile ilgili konuşan Aydın, Düzce'de AK Parti siyasetinde ciddi sıkıntılar olduğunu vurgulayarak, "Sayın Genel Başkanımızın kongreye geleceğinin kesinleşmesi ile aday olmaya ve bu sıkıntıları kürsüde anlatmaya karar verdim." dedi.

banner619
Siyaset 27.12.2017, 14:54 27.12.2017, 20:36
3707

31 Aralık'ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacak AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi'ne sayılı günler kala yarış kızışıyor.

Aday sayısı 3'e yükseldi

İstisnalar dışında Türkiye genelinde tüm kongrelerde seçime tek adayla girme kararı alan ve bunu Düzce'deki ilçe kongrelerinde uygulayan AK Parti'de konu il kongresi olunca sürprizler peşi sıra geldi. Henüz genel merkezden aday açıklaması gelmeden Ankara Düzceliler Derneği Başkanı, İşadamı Semih Kıbrıs'tan ilk adaylık açıklaması geldi. Ardından kameraların karşısına geçen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, "Genel Merkezimizin adayı benim" dedi. Ancak bu açıklama da koltuğa talip olan isimleri kararından döndürmedi. Düzce kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan İşadamı Selahattin Aydın da 'İl başkanlığı yarışında ben de varım' dedi.

"Düzce'de AK Parti siyasetinde sıkıntı var"

Geçmişte Saadet Partisi İl Başkanı olan, AK Parti'den aday adaylıkları bulunan, Sakaryaspor eski Kulüp Başkanı Selahattin Aydın haber merkezimize adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kongreye katılmasını aday olmasındaki en önemli etken olarak gösteren Aydın, Düzce'deki partide yaşanan sıkıntılara işaret etti.

"Genel Başkanımız Düzce'de olup bitenleri bilmiyor"

Partili bazı isimlerle yaptığı istişarelerin ardından aday olma kararı aldığını belirten Aydın, "Sayın Genel Başkanımız Düzce'de olup bitenleri bilmiyor. Buradaki sıkıntılardan Ankara'nın haberi yok. Parti içindeki bazı önemli isimler başta olmak üzere kimse Düzce'de AK Parti siyasetinden memnun değil. Ciddi sıkıntılar var ama kimse dillendirmiyor. Bu nedenle genel merkez müdahale etmiyor. İşte bu yüzden Genel Başkanımızın da katılacağı kongremizdeki kürsü konuşmamızda bu sorunları anlatacağım. Gidişattaki sıkıntılardan haberdar edeceğim. Takdir delegelerimizin." dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (37)
Ofluu 4 yıl önce
Halkla içiçe olan samimi partiyi davayı iyi temsil eden kişiler olmalı ondan al yamağına ver olmasın.
Rascoln 81 4 yıl önce
Selahattin aydın tecrübeli adamdır. Gereği düşünülsün bedava insan lazım değil düzce küçük bi yer iyi kötü her saniye görülüyo bırakın bu boş işleri keleşte dahil...
fatih METEK 4 yıl önce
YAPMA BAŞKAN ETMA BAŞKAN YERİN ORASI DEĞİL YAPAMAZSIN AYAK UYDURAMAZSIN . HARUNLA KARUN KIZAR YAPMA VEBALE GİRERSİN
halk 4 yıl önce
Düzcede ki siyaset nasıl bir siyaset... kimler nasıl uyutulur.!!!
Halkçı 4 yıl önce
Düzce de akparti hizmeti sıfır bu milletvekilleri de öyle Selahattın Başkan çok dürüst bir insan dürüst insanı Başkan yapmazlar inşAllah seçilirsin
Kalemşör 4 yıl önce
Selahattin Aydın Düzce'de sil baştan yeni bir oluşum için en önemli mihenk taşıdır.
konuralp 4 yıl önce
sakaryaya bütün imkanları ve becerisini seferber eden ülke savdalısı millet aşkı besleyen hizmetleri ile ön plana çıkan ağabeyimiz gönlümüz ve arzumuz senden yana işaAllah torpil değil de yürek konuşur şimdikilerin durumu malum...
Birbilen 4 yıl önce
Selahattin Aydın çok doğru bir tercih olur.Dilerim kazanır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın