banner851

banner614

AYNI YERDE OY KULLANDILAR

banner619

CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ümit Yılmaz, oyunu Şıralık Vatan İlkokulunda kullandı. İki isim de halk oylamasına ilişkin, "Vatana, millete hayırlı olsun" temennisinde bulundu.

banner846
Siyaset 16.04.2017, 11:51 17.04.2017, 12:15
2883
banner844
Anayasa değişikliği için oy verme işlemi Düzce'de sabah saat 08.00'da başladı. Son 1 aydır yoğun bir çalışma yürüten partilerin il başkanları da oylarını vermek üzere sandık başına gitti. Referandumda hayır kampanyası yürüten CHP ile ‘Evet‘ diyerek AK Parti’ye destek veren MHP’nin il başkanları aynı adreste oy kullanarak vatandaşlık görevlerini yerine getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, anayasa değişikliği için yapılan halk oylamasında oyunu Şıralık Vatan Ortaokulu'nda kullandı. Sabah saatlerinde oy vermek için okula gelen Tozan'a, CHP Düzce Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Zoral da eşlik etti.

Görevlilerle kısa süre sohbet eden CHP İl Başkanı Tozan, oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu. Tozan, bugün son sözü milletin söyleyeceğini belirterek, "Herkesin oyunu kullanmasını istiyoruz. Vatana, millete hayırlı olsun." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ümit Yılmaz da oyunu Şıralık Mahallesindeki Vatan İlkokulunda kullandı. Oy kullanmaya MHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Çetin Sarıahmet’le birlikte gelen Yılmaz, oy verme işlemini 1265 nolu sandıkta gerçekleştirdi.

Oy kullandıktan sonra Öncü Haber’e açıklama yapan Yılmaz, “Uzun bir referandum sürecinin bugün sonuna geldik. Halkımızın tercihi tecelli edecektir. Vatana millete hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Yorumlar (12)
düzceli 4 yıl önce
dalgamı geciyosunuz zekeriya bey ıyı siyaset yapmıs mıs düzce yuzde yetmiş evt
Esnaf 81 4 yıl önce
Zekeriya bey kesin evet demistir
münübüscü 4 yıl önce
zekeraya bey için hayır
Yaprak 4 yıl önce
Sayın Burcu Ersoy;herkesi kendin gibi sanıyorsun ama özü sözü bir,olduğu gibi görünen ve göründüğü gibi olan,dürüst insanlar hala var bu memlekette.
mustafa 4 yıl önce
bu defa bende HAYIR DEDİM kendimi tebrik ediyorum hayırlara vesile olsun
Teşekkür ederiz 4 yıl önce
Chp referandum çalışmalarında çok cesur ve doyurucu siyaset yaptı bir başarı çıkarsa zekeriya beyin emeği büyük ve hakkı ödenmez.
Yusuf 4 yıl önce
Zekeriya bey sizi takip ettim sizden öğrendiklerimle etrafımı bilgilendirdim.Teşekkür ederim.Hak ettiğiniz oyu alırsınız inşAllah.
Evet der yolumuza bakarız 4 yıl önce
Vah vah, ne oldu? Ortalık tozan dumana mı karıştı? Düzce tulum çıkarmış.
Vatandaş 4 yıl önce
Sayın tozan çok iyi çalıştınız çok iyi açıklamalar yaptınız tek taraflı siyaset izledik çok iyiydiniz başarıyı hakettiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın