banner851

banner955

“BAĞNAZ ZİHNİYETİNİ ŞİDDETLE KINIYORUZ”

Düzcespor’un şampiyonluk kutlaması dolayısıyla 7 Mayıs Cumartesi günü Anıtpark Meydanı’nda düzenlenecek Ece Seçkin konserine ‘Dini değerlerine bağlı Düzce’ye yakışmaz!’ diyerek karşı çıkan Kaynaşlı’nın sivri dilli Başkanı Birol Şahin’i tüm kadınlardan özür dilemeye davet eden CHP’li Semih Cemşit, Şahin’in görüşünüz ‘bağnaz zihniyet’ olarak tanımlayıp kınadı.

Siyaset 05.05.2022, 14:26 05.05.2022, 15:06
1532

7 Mayıs’da şampiyonluk kutlamaları kapsamında konser vermek için şehre gelecek Ece Seçkin’i kast ederek, ‘Bayan şarkıcı getirmeleri Düzcespor’a ve Düzceli’ye yakışmaz. Düzce muhafazakar bir yerdir.” paylaşımı yapan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’e bir tepki de CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit’ten geldi.

Başkan Şahin’e “Bu kaçıncı saygısızlık Birol Şahin!” diye çıkışan İl Başkanı Cemşit, yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Maalesef Kaynaşlı ilçemizin belediye başkanı yeni bir skandala daha imza attı. Düzcespor’umuzun tüm şehrin yüzünü güldürdüğü bugünlerde, hafta sonu yapılacak kutlama programına yönelik yapılan bu kadın-erkek ayrımcılığı içeren paylaşıma şiddetle karşı çıktığımızı ifade ediyoruz. Sayın Birol Şahin'e Anneler Günü haftasında olduğumuzu hatırlatarak, kadınlara saldırı olarak yorumladığımız bu bağnaz zihniyeti ve negatif ayrımcılığı şiddetle kınıyor, Birol Şahin' in tüm kadınlarımızdan özür dilemesini bekliyoruz!”

banner844
Yorumlar (17)
Recep 8 ay önce
Birol sahini elestiren Kisilere sesleniyorum..Siz esinizi Kizinizi alin.o Baldiri ciplak sozde savundugunuz sanatciyi hep beraber izleyin Olurmu.Modern cagdassinizya..Kendinize yakisani yapin..Gozleriniz bayram edsin..
Metin Kerem 8 ay önce
Müslüman Müslümanın dilinden belinden elinden emin olmalı, bunlar kendilerinden, Müslümanlıklarından emin olmadıkları için her şeyden tahrik olup yoldan çıkıyorlar. Kendinizden emin değilseniz gelmeyin, seyretmeyin.
Uğur 8 ay önce
En önden izlemeye gelmezse şerefsizim.
samet 8 ay önce
ADAM MÜSLÜMAN DİYE GAVUR ZİHNİYETİNDEN NEDEN ÖZÜR DİLESİN Kİ.?
OLMASI GEREKENİ AÇIK AÇIK SÖYLEMİŞ TEBRİK EDERİM.
Öz Düzceli 81 8 ay önce
ulan bu solak kominist cheepe ye bak. bağnamış. siz nesiniz ulan? kapalı Kadınları Bacılarımızı İmam Hatiplileri üniversitelerden işten memurluktan askeriyeden atan siz değil isiniz? işiniz gücünüz algı kelime oyunu yalan dolan fırıldak. işine bak solak cemşit, adam fikrini söylemiş sana ne oluyor?
hanzade 8 ay önce
densiz yorum yapanlar...Bu ülkede kadın başbakan da olur,sanatçı da anne de...bazı yorumlara bakıyorum da destek verenler var,nerde yaşıyorsunuz ya..Taşlasaydınız bari gelen kadın sanatçıyı...İnsan olun biraz...Kendi günahlarınıza bakın önce...
Düzceli 8 ay önce
Birol başkanım yanındayız,müslüman mahallesin de salyangoz satılmaz.
Samet 8 ay önce
Namaza dine soven Chp..Dini savunursun Chpnin gozunde Dinci olursun..Dinsiz Chp hep ahlaksizligin partisi Olmustur.Nokta..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın