banner851

banner955

‘BAHÇEDE DOLAŞ, CADDEDE BİSİKLET SÜR’

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye yönelik göreve bırakma çağrısı içeren açıklamasında bir tepki de AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’den geldi. Keşir, “İP Düzce il başkanı gündem değiştirme çabasında. Küfürbaz milletvekiline, küfürbaz il yöneticisine sözü geçmeyince Düzce Belediye Başkanımıza sarmış.” ifadelerini kullandı.

Siyaset 10.11.2021, 16:30 11.11.2021, 10:08
3412

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, dün yaptığı açıklamayla Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü sert bir dille eleştirmiş ve ‘Yönetemiyorsunuz. Yol yakınken bırakın’ ifadelerini kullanmıştı.

İlk tepki Keskin’den

2019 Yerel Seçimleri’nde millet iradesiyle göreve gelen Başkan Özlü’ye yönelik bu açıklama AK Parti kanadında tepkiyle karşılandı. AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İYİ Parti İl Başkanı Er’i yalancılıkla suçlayarak, ‘Bu bir yalan ve bu yalanlar üzerinden siyaset artık tarihe gömüldü’ cevabını verdi.

Keşir, küfür skandalını hatırlattı

Er’in Özlü’ye görevi bırakma çağrısı yaptığı metne bir tepki de AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’den geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Er’e yüklenen Keşir, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın şehit ağabeyine ettiği küfrü ve Düzce Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan’ın sosyal medya hesabından yaptığı ağır hakaretler içeren paylaşımına atıfta bulundu.

‘Gündem değiştirme çabasında!’

Er’i bu durumlar karşısından gündem değiştirmeye çalışmakla suçlayan Keşir, “İP Düzce il başkanı gündem değiştirme çabasında. Küfürbaz milletvekiline, küfürbaz il yöneticisine sözü geçmeyince Düzce Belediye Başkanımıza sarmış.” ifadelerini kullandı.

‘Millet Bahçesi’nde dolaş, caddede bisiklet sür’

Başkan Özlü’nün girişimleriyle Düzce’ye kazandırılan Millet Bahçesi ve Kent Estetiği Projesi’yle yeni bir görünüme kavuşan İstanbul Caddesi’ne de dikkat çeken Keşir, “Sn. Er, 29 Ekim’de açılan Millet Bahçesi’ne gidip dolaşın ya da İstanbul Caddesi’nde yeni açılan bisiklet yolunu kullanın. İyi gelir…”sözleriyle İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’e manidar bir tavsiyede bulundu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (11)
Hlk 1 yıl önce
Asil siz birakin Kesor hanim..sizleri artik gormeyelim lutfen.
Saadet 1 yıl önce
Dedim ki bu parti il yöneticisi geçen seçimde kendi partisine ve vekil adaylarına da küfürlü paylaşımlar yapıyordu. Şimdi l yöneticisi poh poh poh.
dzcli 1 yıl önce
acaba kim gündem degiştiriyor
Mühendis 1 yıl önce
İstanbul caddesinde bisiklet yolu zaten vardı yeni değil ki Sn. Vekil, Düzce'ye sık gelmediğiniz belli oluyor.
C İMAMOĞLU 1 yıl önce
düzceyi beton haline getirenler utansın amaçları sadece rant olana sy er azbile söylemiş
YAVUZ0881 1 yıl önce
Ayşe keşif en iyisi sen sus vekilliğinin tadını çıkar artık DÜZCEDE sağ parti vekil çıkarmayacak o zaman görecem suratının resmini bırakın bu boş muhabbetleri
yolcu 1 yıl önce
Biz size gezecek cok vakit saglayacagiz sayin vekilim.meraklanmayin.hele sandik bi gelsin...
Düzceli.. 1 yıl önce
Düzcede insanların açık havada oturup çayını içip sosyalleşebileceği tek bir park bırakmadınız.. Eski lisenin oryıda yandaşa vererek, kendi verdiğiniz sözü unuttunuz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız