banner851

banner614

BAHÇELİ’NİN RAKİBİ TANIŞMA TURUNDA

banner619

Kasım ayında yapılacak olan MHP Büyük kongresinde Genel başkanlığa aday olacağını açıklayan İsmail Hakkı Küpçü bugün Öncü TV’yi ziyaret etti. Tanışmak amacıyla, il kongresini tamamlamış teşkilatları ziyaret ettiklerini söyleyen Küpçü hem genel başkanlığa hem de iktidara talip olduğunu söyledi.

banner846
Siyaset 10.04.2012, 17:38
188
BAHÇELİ’NİN RAKİBİ TANIŞMA TURUNDA
banner844

22 Aralık 2011’de İstanbul’da MHP genel başkanlığına adaylığını açıklayan ve teşkilatlarla tanışma turuna çıkan İsmail Hakkı Küpçü, Öncü TV’ye de bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Küpçü, kasım ayında yapılacak olan kongre öncesinde resmi olarak adaylığını açıklayan tek kişi olduğunu, bu nedenle Türkiye genelinde il kongrelerini tamamlayan teşkilatlara ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti.

Küpçü, “ Sadece MHP genel başkanlığına değil, Türkiye’nin yönetimine, iktidarına talip olduğumuzu açıkladık. Bu güne kadar adaylığını açıklayan tek isim benim. Teşkilatlarımızı zaman içerisinde dolaşıyoruz. Hem kendi teşkilatımıza yönelik hem de iktidarı hedeflediğimiz için iktidar olmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Biz makam peşinde değiliz. MHP genel başkanlığının Türkiye yöneten aracı kurumlardan biri olduğu için talip olduk. “ dedi.

Haber; H. İŞCAN

Yorumlar (0)