banner851

banner955

Bakan Neden Aniden Geldi...

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sapanca İlçesi'ne yaptığı ziyaretin dönüşünde Düzce'ye de uğradı. Bakan Şimşek'e teşvik yasasının uzatılmasına ilişkin talepler de iletildi.

Siyaset 11.12.2009, 16:34
123
Bakan Neden Aniden Geldi...
banner1032

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bir toplantıya katılmak için gittiği Sapanca dönüşünde Düzce’ye uğradı.
Ziyaretle ilgili Düzce Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre Düzce Valisi Bülent Kılınç, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan ile birlikte Oltan Fındık Tesisleri'nde öğle yemeği yiyen Bakan Şimşek'e Düzce’nin sorunları anlatıldı. Özellikle hükümetin fındık politikası ve sonuçlarının tartışıldığı yemekte, ayrıca 5084 sayılı Teşvik Kanununun süresiz uzatılması, duble yollar ve KÖYDES ödeneklerinin artırılması konularında talepler iletildi.
Bakan Şimşek, Düzce’nin gelişimini takip ettiğini belirterek, yatırımların hızının kesilmemesi konusunda her türlü desteği vereceğini, özellikle Düzce-Hendek arasındaki duble yol çalışmalarının zamanında bitirilmesi için ödenek sıkıntısı çekilmeyeceğini söyledi. Maliye Bakanı Şimşek’e Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi kadro probleminin çözülmesindeki katkılarından dolayı teşekkür edildi.

banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı