banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ BU SÖZLERLE YÜKLENDİ

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, dövizde yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Seçim atmosferini fırsata çevirmeye çalışan bazı kesimler olduğuna işaret eden Bakan Özlü, "Meydanı; bu ‘kriz sevicilere’ bırakmayacağız. Buradan size siyasi bir rant çıkmaz. Hem milletimiz, hem ekonomi yönetimimiz; oynanan oyunun farkındadır. Allah’ın izniyle, biz bu oyunu bozarız.” dedi.

banner846
Siyaset 25.05.2018, 16:41 25.05.2018, 18:33
1497
banner844

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Türk Standartları Enstitüsü (TSE)'nün 57.Genel Kurul Toplantısı'na katıldı. Burada bir konuşma yapan Bakan Özlü, dövizdeki son gelişmeleri de değerlendirdi.

"Allah’ın izniyle, biz bu oyunu bozarız"
24 Haziran seçimleri öncesi, seçim atmosferini fırsata çevirmeye çalışan, bazı ‘kriz seviciler’in ortaya çıktığını belirten Bakan Özlü, "Meydanı; bu ‘kriz sevicilere’ bırakmayacağız, bu spekülatörlere fırsat vermeyeceğiz. Dövizdeki dalgalı seyir üzerinden, Türk ekonomisini değerlendirenler, yanlış hesap yapmaktadırlar. Dolayısıyla; bu çevrelere sesleniyorum: Boşuna uğraşmayın, buradan size ekmek çıkmaz. Buradan size siyasi bir rant çıkmaz. Hem milletimiz, hem ekonomi yönetimimiz; oynanan oyunun farkındadır. Allah’ın izniyle, biz bu oyunu bozarız. Seçim sürecinde ve sonrasında; mali disiplinden, enflasyonla mücadeleden, istihdam artışından ve büyüme odaklı ekonomi politikalarımızdan taviz vermeden, yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER

 

Yorumlar (13)
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Yol yaptık köprü yaptık diye övünen tek hükümet sizsiniz eskiden nekadar çok insanın iş sahibi olacağı fabrikayı yapalım derdi hükümetler siz se hepsini hunharca sattınız aklı başinda kimse size oy da selam da vermemrli
şahin 3 yıl önce
benden size kocaman bir TAMAM,
Düzce Sevdalısı 3 yıl önce
Çiftçi, işçi ve esnaf zor durumda. Böyle çıkışlarla kimseyi oyalayamazsınız. Herşey ortada. Gören görüyor. Ekonomi iyiye gitmiyor. Dolar kaç lira? Benzin mazot kaç lira? Rakamlardan bahsedelim edebiyattan değil. Halk çorbaya bakar lafa asla
Kurukavaklı 3 yıl önce
Yollarımız harabe içinde
Fındığı bedava satıyoruz
Çifçi ölmüş
İşçi geçinemiyor
16 yıldır düzcede 3.0 yaptınız
Halaa vaatte bulunuyorsunuz onlara sşyasi rant çıkarmı bilmem ama
Rantın tillahı size çıktı hep olan bize oldu artık TAMAM yoruldunuz başkası gelsin.
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Duydunuzmu arkadaşlar rant elde edilemezmiş. Tabi eden ediyor onlardan fırsat kalmayacağı için boşuna uğraşmayın. Allah akıl fikir versin. Göreceksiniz seçimde.
The End 3 yıl önce
Hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.
1- 3 yıl önce
Hiç utanmanızda yok yahu dolar evro kaçpara oldu ülke battı siz hala yalanla dolanla milleti kandırıyorsunuz
Kabullenmek Gerek 3 yıl önce
Sn.Bakan,16 yıldır Düzce de 3/0 yapmakla övünüyorsunuz.Düzce ye bir şey yapamadınız.Ülkeyi de yönetemediğiniz açıkça ortada.Yönetemediğinizi Kabullenmeniz Gerekir.2 günde bir akaryakıt zammı,kışın doğalgaza,seçim sonrası elektriğe dolayısıyla tüm sanayi ürünlerine,akaryakıt zammı nedeniyle de tüm ürünlere gelen ve daha da gelecek olan zamları da anlatınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık