banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ MUHALEFETE YÜKLENDİ

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nca 24 Haziran’da yapılacak seçimlerinde görev yapacak sandık görevlilerine yönelik verilen eğitimin ardından iftar programı düzenlendi. Burada konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, muhalefetin yıkmak üzerine konuştuğunu belirterek, “Biz yapacaklarımızı söylüyoruz, yaptıklarımızı söylüyoruz. Karşı tarafa bakın, kinle ve nefretle davranıyor” dedi.

banner846
Siyaset 14.06.2018, 09:53 15.06.2018, 15:44
694
banner844

AK Parti’de 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimlerine ilişkin çalışmaları devam ediyor. Dün akşam da bir otelin toplantı salonunda sandık görevlilerine yönelik eğitim düzenlendi.

Yoğun katılımın olduğu eğitime AK Parti Düzce Milletvekili Adayları Ayşe Keşir, Fahri Çakır ve Numan Çabuk, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ile parti il ve ilçe teşkilat üyeleri katıldı.

Eğitime katılamayan ancak eğitime katılanlar için düzenlenen iftar yemeğine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada muhalefete yüklendi.

“Karşı taraf yıkmak üzerine konuşuyor; kinle ve nefretle davranıyor”
“Bizim Başbakanımız, Cumhurbaşkanımızın konuşmaları hep yapmak üzerine, sevgi üzerine şefkat üzerine” Diyen Bakan Özlü, şu ifadelerde bulundu:

“Biz yapacaklarımızı söylüyoruz, yaptıklarımızı söylüyoruz, sevgi ile şefkatle davranıyoruz. Karşı tarafa bakın, karşı taraf yıkmak üzerine konuşuyor. Kinle ve nefretle davranıyor, tepki ile davranıyor. Aramızda ki fark bu. Biz yapmak için, yapacaklarımız için yaptıklarımız için konuşuyoruz. Karşı tarafın yaptığı hiçbir şey olmadığı gibi yapmamak üzerine, yıkmak üzerine konuşuyorlar. Muhalefet söylemlerine bakın, sevgi, şefkat, kucaklamak bunları göremezsiniz. Tutturmuşlar AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan, başka söyledikleri bir şey yok. Türkiye'nin geleceği sadece Türkiye'nin geleceği değil, bölgenin geleceği, mazlumların geleceği, AK Parti'nin geleceği ile ilgilidir. Biz ne kadar güçlü olursak, AK Parti ne kadar güçlü olursa, arkamız ne kadar güçlü olursa Türkiye o kadar güçlü olacak. Bizim bölgemizde ki mazlumlar, yoksullar haksızlığa uğrayanlar, onlarda o kadar güçlü olacaklar. Dolayısı ile bu son 10 gün sizlerden büyük bir heyecan, şevk ve istekle çalışmanızı istiyoruz. İnşallah hep beraber çalışacağız.”

“Sadece biz değil dünya kaybeder”
Eğitim seminerinde konuşma yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Asıl sandıkların bekçisi olan ve sandıkların namusunu koruyan sizlersiniz. Biz 24 Haziran’da 80 milyon olarak Düzce olarak Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacağız. Eğer seçimleri kaybedersek sadece biz kaybetmiş olmayacağız. Seçimleri kaybedersek dünya kaybeder, Suriye kaybeder, İran kaybeder, Mynanmar kaybeder, mazlum halk kaybeder. Bu seçim tarihin yazılacağı bir seçim. 24 Haziran’da rekor bir oyla kazanacağız”

Bakan Özlü, iftar programının ardından partililerle basına kapalı toplantı yaparak sahur programına katılmak için Yığılca ilçesine gitti.

Haber: M.AYDIN
 

Yorumlar (11)
Vatandaş 3 yıl önce
Hayırlısıyla kurtulacağız
gkn 3 yıl önce
Bakan bey düzceye geldiği vakitte harcadığı zamanı oturdugu koltugun işi için harcasa daha faydalı olacak memleket için.
Demagoji 3 yıl önce
işiniz gücünüz halkı kandırmak, kimse yıkmaktan bahsetmiyor, içinden geçtiniz ülkenin, yazıklar olsun, inş geleceğimiz arjantin gibi olmaz
Düzceme yazık 3 yıl önce
Efteni karduz asar deresı cöp sorunu hava kirliligi otapark işi kentsel dönüşüm cevre yolları stadyum işi filim platosu fuar alanı hasarlı binalar melen park 2 oyuncak osb simbo maret metarolaji fabrıkaları ne oldu terminal bölgesı yolları yapılacak işler kaldı bundan sonra yapılacagını sanmıyorum verilen sözler yerine gelmedi bunları yapacagız dediniz oy verdik ama yapılmadı artık oy yok
Vay 3 yıl önce
Düzcedeki yabancılar dan sürüyeli tamanda ıraklı ürdünlü afganlı iranlı bunların ne işi var orada savaş yok düzceye geldiler
Gümüşovalı 3 yıl önce
Belli belli kimin kin yaydığı bu seçimde meral akşener ve muharrem ince sayesinde dürkiyeye bi nezaket geldi
Vatandaş 3 yıl önce
Anlaşildı kaybedeceklerine inanıyorlar havuc 5 tl patetes 4 tl her taraf yanıyor
kasab köylü 3 yıl önce
suriyeliler bizden İYİLER BU ülkede oy yok size
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık