banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ MUHTARI ARADI

banner619

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, 16 Nisan halk oylamasında tüm seçmenin “evet” oyu kullandığı Cumayeri Yenitepe Köyünün muhtarı İbrahim Koç’u arayarak tebrik etti.

banner846
Siyaset 19.04.2017, 14:10 20.04.2017, 15:22
5718
banner844

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, 16 Nisan halkoylamasında tüm seçmenin “evet” oyu kullandığı Cumayeri’ne bağlı Yenitepe Köyünün Muhtarı İbrahim Koç’u arayarak tebrik etti.

16 Nisan anayasa değişikliği halkoylamasında 129 seçmenin de “evet” oyu vermesi sonucunda Öncü Haber’in rekoruyla gündeme getirdiği Yenitepe Köyü Özlü’den tebrik aldı. Bakan Özlü, Yenitepe Köyü Muhtarı İbrahim Koç’u telefonla arayarak destekten dolayı Koç’a teşekkür etti.

Yenitepe Köyü, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Partili Belediye Meclis Üyesi Dursun Ay ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin’in de köyü olarak biliniyor.

Yorumlar (23)
Bsskann 4 yıl önce
Tebrikler
Vatandaş 4 yıl önce
Ysk başkanını kafaya almak da zorla oy almakla eş değer
Köyün delisi 4 yıl önce
Bakıyorum da yorumlar gene cekemeyenin anten takacagi şekilde :) beyler insanlar inandığı yere oy verir kimse zorla oy alamaz. Hakaret ederek seviyenizi dusurmeyin
Asil tük 4 yıl önce
Ne??eskiden mi ithal ediliyordu saman 2013 de ilk defa ithal edildi bu gün batan kuru yük gemisi da rusyadan tahıl ithal eden gemi bre okuma özürluleri
Köylü 4 yıl önce
Sayın bakanım Aydınpınar köyü nün içindeki yollarımız çukurlar ile dolu . Köyler bozuk yollar dan sebep her yıl göç veriyor. Yollarımızı yaptırmanızı rica ediyorum.
nsm 4 yıl önce
yasadiklari rezilligi göremeyip hala kendini bu hale getirenleri tercih etmenin ne manaya geldigini yazmama gerek yok, cünkü editör izin vermiyor. onlar hülloooog cikip alcak sürünmeye devam edebilirler.
Cahit 4 yıl önce
Eveett..
Sayın Muhtar 4 yıl önce
Sayın Muhtar Sende bakan beyi tebrik et fındığı bu hale getirdiğinden dolayı. Köyüne de bakan beyin heykelini dik. Fındık bahçesine giderken köylün görsün.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın