banner614

BAKAN ÖZLÜ ÖNCÜ TV’DE

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü bu akşam Öncü TV’de yayınlanacak 24 Haziran’a Doğru Programı’na konuk olacak.

banner846
Siyaset 31.05.2018, 14:48 01.06.2018, 02:55
561
banner844

Düzce’de seçim nabzının tutulacağı 24 Haziran’a Doğru Programı’na bu akşam Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü konuk oluyor.

Özge Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu programda Özlü, seçim süreci ile birlikte gündeme dair pek çok konuya ilişkin soruları yanıtlayacak.

24 Haziran’a Doğru, bu akşam saat 21.30’da Öncü TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.
 
Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (3)
Salih hızel Düzceli soruy 3 yıl önce
Lütfen sayın bakana sorun kardüzü eftenia oteli kentsel dönüşümü katı atık merkezi Düzce'ye büyük satadyum gibi onlarca proje bakan olduğu halde neden gerçekleşmedi
Lütfen Bakana Sorun 3 yıl önce
Beş bin kişi istihdam sağlayacak Sinbo küçük ev alatleri fabrikası gelecek mi ? Anlaşma ve yer tahsisi sağlandı mı ?
Lütfen bakana sorun 3 yıl önce
Sayın bakana benım için sorarmısınız eftenı gölü karduz kayak merkezı cevre yolları cöp işi arıtma tesıslerı asar projesı kentsel dönüşüm hasalı bınalar teneke okullar namık kemak işmetpaşa v.b gibi filim platosu sanai fuar alanı melen perk 2 stadyum işi düzcenın markası yok bırakalım tütün kolanyasını komşular yapar düzce bakar denıyor bızım eftenı karduz düzcenın markası olabılır dı hanı ankara istanbul arasındayız ama faydalanmadık bjk ts gs takımlarını yatırım için duzceye cekmelıyız
16°
parçalı bulutlu