banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ SOLUĞU DÜZCE’DE ALDI

banner619

24 Haziran Seçimlerine 2 gün kala Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, seçim çalışmaları içi soluğu aldığı Düzce’de Cedidiye Camii’nde kıldığı Cuma Namazı çıkışında vatandaşlara AK Parti rozeti taktı. Ayrıca Bakan Özlü ve Düzce Belediye personelini ziyarete gelen MHP heyeti ile bir araya geldi.

banner846
Siyaset 22.06.2018, 15:27 22.06.2018, 15:53
1075
BAKAN ÖZLÜ SOLUĞU DÜZCE’DE ALDI
banner844

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, dün Sivas’ta gerçekleştirdiği programının ardından soluğu yine Düzce’de aldı. Bakan Özlü, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili seçimlerine 2 gün kala Düzce’de gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katıldı.

Öğle saatlerinde Düzce’de olan Özlü, Cedidiye Camii’nde Cuma Namazı’nı kıldı. Namaz çıkışında ise vatandaşlara AK Parti rozeti dağıttı. Özellikle yaşlı vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Özlü her birinin yakasına rozet taktı. Vatandaşlar Bakan Özlü’yü yakalamışken dertlerini de anlatmayı ihmal etmedi.

Özlü ve beraberindeki heyet buradan Düzce Belediyesi’nde basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı belediyede buluştu
Bakan Özlü, Düzce Belediye personelini ziyarete gelen MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve MHP Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz ile bir araya geldi. Cumhur İttifakını bir araya getiren ziyarette Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keksin, AK Parti Milletvekili Adayı Fahri Çakır ile AK Parti ve MHP yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala çalışmalarına ağırlık veren her iki parti de birbirine seçimler için başarılar diledi.

Bakan Özlü, MHP Düzce Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz’a, “Zonguldak Milletvekili Adayı ve Eski Meclis Başkanı Köksal Toptan Düzce’de MHP’nin 1.Sıra Adayı çok iyi birisi. Düzce için hayırlı olur dedi. Ben de size bu durumu iletiyorum” ifadesinde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (3)
Dursun Kan 3 yıl önce
Yusuf kesin seçilir.
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Bide geçmişte birbirinize ne laflar ettiniz akp - mhp şimdi kol kola gidiyolar
İlk iki aday 3 yıl önce
Niye Akp'nin birinci ve ikinci sıra adayı halkın arasında gezemiyorlar? Sayın bakana lafımız yok ama bu iki vekil adayı halkın arasında beraber kendilerine oy istesinler bakalım...
21°
parçalı az bulutlu