banner851

banner955

BAKANKEN PROJE, İLKBAHARDA YATIRIM!

Türkiye'nin köklü firmalarının Düzce'ye yatırım yapması için bakanlık döneminde olduğu gibi başkan adayı olduğu şu dönemde de çalışmalarını sürdüren Dr. Faruk Özlü, Namet ve Maret'in sahibi Faruk Kayar'ı Düzce'de ağırladı. Gümüşova OSB’de yatırım yapmaya hazırlanan Kayar, ziyarette, ilkbahar aylarında fabrikasının temellerini atmayı hedeflediğini söyledi.

Siyaset 17.01.2019, 11:44 17.01.2019, 18:46
2803

Türkiye'nin önemli et üretici firmalarından Namet’in sahibi Faruk Kayar, Düzce'ye gelerek, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü'yü seçim ofisindeki makamında ziyaret etti.

Düzce’deki tüm OSB’leri dolduracağını her fırsatta dile getiren Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, bu amaçla öncelikle İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelmişti. Bahçıvan ile OSB’lerin durumu hakkında konuşan Özlü, ardından Namet ve Maret'in sahibi Faruk Kayar ile bir araya gelerek, Düzce’ye yapılacak yatırım hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyaret hakkında bilgi veren Özlü, "Bakanlığımız döneminde Düzce'ye yatırım yapma kararı alan Türkiye'nin lider et üreticilerinden Namet ve Maret'in sahibi Sayın Faruk Kayar Bey ziyaretimize geldi. Düzce'mize yapacakları yatırımı konuştuk. İlkbaharda Gümüşova OSB' de yatırımını gerçekleştirecekleri fabrikanın temellerini atma konusunda mutabık kaldık. Kendilerine teşekkür ederim. Fabrikada yüzlerce vatandaşımız istihdam edilecek." dedi.Düzce'ye yatırım yapma hazırlığında olan iş insanı Faruk Kayar, çalışmalarının devam ettiğini ve havaların el vermesi durumunda ilkbahar ayları içerisinde fabrikanın temelini atmayı düşündüklerini söyledi.


HABER: C.ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (16)
Hakikat 4 yıl önce
Bu millet akillandi be çocuk kandırdın bu saatten sonra sizi Allah'a havale ediyorum çölümun çocuğumun rızkını sepaja vergi dilimine size yedirmicem tek yaptığınız ihale takip etmek bize ne düşer hesabı Yeter artık
Vatandaş 4 yıl önce
Yatırım gelmesi güzel umarım göstermelik seçim yatırımı değildir Faruk Özlü'nün profiline bu yakışmaz.
Düzceli 4 yıl önce
İnan karnım tok çok sayın bakan bey yoksa sizi kırmaz yerdim.
Halk 4 yıl önce
Sinbo gelicekti parselleri birleştirip bir alan bile gösteremediniz
İşçinin maaşı ödendimi ? 4 yıl önce
Düzce'de ağaçtan oyuncak üreten marka fabrikalar yapılacaktı. 2018 yılı sonuna kadar yerli oto yola çıkacaktı. Ne oldu? Seçim öncesi yine vaatler,İnandıkmı? Önce Belediye işçisine maaşını versin.
Mert 4 yıl önce
"ay cok sevındık.. Hemen oyumuzu akpye verıcez.."
Hüseyin kaplan 4 yıl önce
Hayırlısı olur inşaallaahh fabrika düzce halkına iş demek ekmek kapısı demek .
Ziyaaaaaaa 4 yıl önce
Artık Düzce halkı yutmuyor bu masalları seçime kadar ağam paşam seçim so
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
parçalı bulutlu