banner851

banner614

“Başbakan Şener” Sloganları!

banner619

Ak Parti'den istifasının ardından ilk gezisini Konya'ya yapan Abdüllatif Şener, 3 Bin kişinin “Başbakan Şener” sloganları ile karşılandı.

banner846
Siyaset 13.07.2008, 17:36
193
“Başbakan Şener” Sloganları!
banner844

Parti kuracağını açıklamasının ardından dikkatleri üzerine çeken ve partisinden istifa eden Abdüllatif Şener, ilk gezisini gerçekleştirdiği Konya'da üç bin kişi tarafından “Başbakan Şener” sloganları ile karşılandı.

Yeni Oluşum Hareketi adıyla parti kurma çalışmaları başlatan Şener, Eski Konya Milletvikili Ahmet Işık tarafından karşılanırken, karşılayanlar “Yalnız değilsin Biz variz, Yalnız değiliz sen varsın” gibi sloganlar da attılar. Şener burada katıldığı “Ekonomik Gelişmeler Konferansında Türkiye'de kurumlar arası güvenin bir an önce tesis edilmesi gerektiğini, yanlışların bir değil bine dönüştüğünü söyledi. Şener ülkeyi küresel ekonomik dalgaların idare emesi durumunda siyaset ve diğer kurumların neden var olduğunu da sordu.

Şener, ülkenin sorumlu yetkililerinin gerekli tedbirleri alıp güçlü ekonomiyi inşa etmek zorunluluğu olduğunun da altını çizdi.

Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu