banner614

BASINI HEDEF SEÇTİ

banner619

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen basın toplantısında "basının hedef seçilmesi" dikkatlerden kaçmadı. Üç milletvekili ve belediye başkanını hazır bulunduğu basın toplantısında isim verilmeden basına "yanlı haber yapmamaları" konusunda uyarılarda bulunuldu.

banner846
Siyaset 02.08.2015, 15:11
2781
BASINI HEDEF SEÇTİ
banner844

Ak Parti Düzce İl Teşkilatı, İl Başkanı Hikmet Keskin, üç Milletvekili ve Belediye Başkanının hazır bulunduğu basın toplantısında gündem "terör" olmasına rağmen isim ve adres verilmeden "basının hedef seçilmesi" dikkatleri yeniden yerel basına yöneltti. 

            KESKİN:"YANLI HABER YAPANLAR VAR"

Basın toplantısının ilk konuşmacısı Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, “Bazı olumsuz ve bazı yanlı haber yapanlar var" diyerek başladığı konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Bazı medyadaki arkadaşlarımız şunu bilmesi gerekiyor. Biz göreve geldikten bu yana bütün basın mensuplarıyla bütün kurumlar ve vatandaşlarla iç içe olmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda fitne çıkarmak isteyen, dedikodu yapmak isteyen veya siyasi irade olarak bizim aramızdaki huzuru bozmaya çalışan kim olursa olun, buna asla müsaade etmeyeceğiz. Bizim aramızda hiçbir problem olmayacak. Olmasına da müsaade etmeyeceğiz” diyerek devam etti:

            ÖZLÜ:"SEVİYESİZ YAYINLAR..."

Daha sonra söz alan Ak Parti Milletvekili Faruk Özlü, konuyu başkan Keskin'in basınla ilgili bahsettiği konuya getirerek “Ben bunları seviyesiz yayınlar olarak değerlendiriyorum. Basın ahlakı diye bir şey var." diyerek devam etti. Milletvekili Özlü konuşmasının devamında :"İnsan bir şey yazarken sorar. Bunu önemsemiyoruz. Basın mensuplarının, basın mensubu olduğunu iddia edenlerin biraz nasiplenmesi gerektiğini ifade ediyorum." dedi:

Özlü konuşmasını  "Düzce için projeleri konuşalım, kişileri değil işleri tartışalım ”diyerek tatlıya bağlamaya çalıştı. Terör ve "Erken Seçimin konuşulduğu" bugünlerde Basınla ilgili tartışmanın nereye varacağı henüz bilinmiyor.

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (18)
köylü halk 6 yıl önce
Sayın vekilim yazılanların hepsi doğru lutfen aklınızı başınıza alın ve erken seçime tertemiz kadroyla girmenizi istirham ediyoruz.
YALANMI 6 yıl önce
sayın özlü kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz ne oldu yazılanlar iddialar yalanmı yani düzce onayladı siz hala yanlı haberden dem vuruyorsunuz doğruları fevai bey çok iyi biliyor masum havasına bürünmesine gerek yok neyse konuşulsun SAYGILAR.
melik 6 yıl önce
Olur basın hep akpli met etsin oncu habere saygılar selamlar tarafsız basin
Ahmet 6 yıl önce
Boluya bak hizmete doymak bilmiyor ama secımde 2 - 1 yapıp işi biliyorlar bizim gibi körürüne oy vermiyorlar
Düzceli 6 yıl önce
Otoban baglantısı olmadan sanai kurup şehir içinden tırlar gecıyor hastalar hastanesiz düzcede eziyet cekıyor kımın umrunda
Kalıcılı 6 yıl önce
Kalıcı işyerleri tinerci fuhuş hırsız yuvası oldu bunu basın devamlı yazıyor yalan mı terminalsiz düzcenın vekıllerı sizler rahat olun düzce size oy vermeye devam eder mütesir olmayın. Ama vebal var
ALPEREN 6 yıl önce
Genelde değişik haber kanallarını takip ederim. Tarafsız haber yapan yok. Zaten tarafsız insan da olmaz tıpkı AKP nin topluma dayattığı gibi. Ama havuz meydası kadar taraf olanı da yok. Sayenizde dindar insanlara güven azaldı.
YIĞILCALI 6 yıl önce
ÖZEL İDAREYE KİMİ ALDINIZ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı