banner851

banner614

BAŞKAN ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERDİ

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Mehmet Keleş’le aralarının serin olduğu iddialarına yönelik hiç kimsenin kendileriyle ters düşme şansının bulunmadığını belirtti. Siyaseti hizmet için yapmayanların sonuçlarına katlanacağını söyleyen Keskin, adeta aba altından sopa gösterdi.

banner619
Siyaset 24.11.2016, 09:48 25.11.2016, 10:50
6468
BAŞKAN ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERDİ

Hecinler bölgesinde mahkeme kararıyla faaliyeti durdurulan çöp tesisinin yarattığı krizin çözümü için AK Parti İl Başkanlığı ile Düzce Belediyesi’nin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü önderliğindeki kökten çözüm girişimleri devam ediyor. Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Bakan Özlü’nün katılımıyla yapılan toplantıda, belediye ile parti arasında fikir ayrılıkları yaşandığı ileri sürülmüş, il başkanlığının tesisin tamamen kapatılacağını açıklamasına karşın belediye tarafından tesisin 29 yıllığına kiraya verileceği duyurması krizin yansıması olarak yorumlanmıştı. İddialarla ilgili sessizliğini bozan Keskin, hiçbir konuda hemşehrilerinin sıkıntılarına kulak tıkama gibi bir durumlarının olmadığını kaydederek, bütün problemleri çözmek zorunda olduklarını söyledi.

Tesisten rahatsız olan Hecinler bölgesindeki köylerde yaşayan vatandaşların kendilerine yüzde 90 oranında oy verdiklerini anımsatan Keskin, oradaki sorunun çözümü ve çöpün uzun vadede Düzce’nin gündeminden çıkarılmasıyla alakalı çalışma yapmaya karar verdiklerini belirtti.

ALGI OLUŞTURMAK İSTEYENLER BEDELİNİ ÖDER

Çöp sorunuyla ilgili bütün yetkiyi Başkan Keleş’e verdiklerini söyleyen Keskin, “Biz hiçbir konuda ters düşme makamı değiliz. Belediye başkanlarımızın ve milletvekillerimizin temsilcisiyim. Hiç kimsenin bizimle ters düşme veya ters düşüyormuş gibi görünme şansı yoktur. Bunu Hikmet Keskin olarak değil, Düzce’nin il başkanı olarak söylüyorum. Halkın iradesinin dışında hiçbir hareket yapmayız. Hizmetkar olmak için hizmet etmeyenler millete geri döndüğünde bunun bedelini öder. Düzce’de karışıklığa izin vermeyiz. Biz siyaseten gereken talimatları belediye başkanlarımıza ilçe başkanlarımıza söyleriz, onlar da gerekeni yapar. Teşkilat içi siyasi mücadelelere asla izin vermeyiz. Belediyelerimizle uyumlu çalışıyoruz. Böyle bir algı oluşturmak isteyenler bedelini öderler. Düzce’de siyaseti hizmet için yapmayanlar sonuçlarına katlanacaktır.” dedi.

ŞUANDA BİR PROBLEMİMİZ YOK!

Başkan Mehmet Keleş’in bu yılki yatırımları üst seviyede bulduğunu dile getiren Keskin, Keleş’le aralarında problem olmadığını kaydederek şöyle konuştu: “Şuanda bir problemimiz yok. Sayın Keleş ya da bir başka başkanımızla problemimizin olma lüksü yok. Eğer bir problemimiz olsa bile oturup konuşabilecek durumdayız. Belediyecilik zor bir iştir. Belki herkese yetişemeyebiliyor olabilir. Vatandaşlarımız sorunlara iletmek için bize ulaşabilir. Kavga varmış gibi bir görüntü çizilmesi doğru değil, fikir ayrılıklarımız olabilir. Bazı konularda farklı düşünüyor olabiliriz.”

banner844
Yorumlar (28)
mat 5 yıl önce
Sayın keskin enson yapılan aziziyedki hizmeti bir kontrol edermidiniz hastanenin etrafını bir gezin ve görün vatandaşın cebinden alinan çöp vergileri belediye aktarılan yanlış park cezaları ve diğer daha nice alinan salma ve ödenekler reklam vergileri yahu yapılan kaldirim yolda zor duruyor yapılan asvaltin iki taraftan kaldirima yanaşmıyor asvvalt fabrikada basma yetmemiş mini etek gibi duruyor sayın başkan bu teslim alınırken bakilmadimi merak ediyorum iyi akşamlar
Düzceli 5 yıl önce
hikmet keskin akpartide birlik ve bütünlüğü sağlayarak düzceye az da olsa gelen hizmetlerin sebebidir fitne fesat çıkartmadan destek olmak lazımdır..
T S TER 5 yıl önce
T dedın taksıcılerı yaktın S servıscılerı yaktın TERminal dedın termınal esnafını bıtırdın BAŞKANLI laikiğle yapamadın vekıllerı kusturdun ilbaskanını zora soktun kimseyı tanımaz oldun ALLAH israili yaktığı gibi senıde yakar bı kendıne gel boy abdestı al tövbe et syn MEHMET KELEŞ
eeee 5 yıl önce
keleş adamsın hizmete devam
MEHTERCİ 5 yıl önce
Keleş koşa koşa yarın gider selfi çektirir hepsiyle. Her seferinde nasıl kafalıyor koskoca adamları hayret ediyorum.
Kenan 5 yıl önce
Hala Keleş calisiyor diyenler var komiksiniz artik, o kadar para toplaniyor arti bankalardan kredi cekiliyor Hizmetlerin bir cogunu da zaten ozel idare yapiyor
Düzceden yükselen ses 5 yıl önce
Düzce belediyesi içinde bayan çalışanlardan kurulu bir kumpanya var tehdit ahlaksız işler ile şehrin ağzında ayıptır temizleyin
vehbi 5 yıl önce
ali güney olduğu sürece düzceden hiç birşey beklemeyin.bu kişi mehmet keleşide düzceyide bitirdi.bu kişiyi düzcede oylama yapın kalması için kaç kişi oy verecek.mehmet keleş acaba bu adamı neden hala tutuyor.bunu araştırın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın